GwiazdyAneta Zając pokazała archiwalne zdjęcie. Tego dnia dostała się do szkoły filmowej

Aneta Zając pokazała archiwalne zdjęcie. Tego dnia dostała się do szkoły filmowej

Aneta Zając pokazała archiwalne zdjęcie. Tego dnia dostała się do szkoły filmowej
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
29.03.2020 13:07, aktualizacja: 29.03.2020 14:57

Aneta Zając znana jest przede wszystkim z roli w jednym z popularnych seriali telewizyjnych. Jednak aktorka gra również w sztukach teatralnych, a ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem wykonanym właśnie podczas ogłoszenia listy osób przyjętych na pierwszy rok łódzkiej filmówki.

Zakaz wychodzenia z domu obowiązuje wszystkich Polaków, dlatego teraz wiele osób ma czas na zrobienie porządków w starych dokumentach czy fotografiach. Najwyraźniej tak też postanowiła zrobić Aneta Zając, która podzieliła się z fanami dwiema fotografiami sprzed kilkunastu lat.

Aneta Zając jako studentka

Aktorka, podobnie jak wielu jej kolegów po fachu, nie może teraz grać w spektaklach, ponieważ wszystkie teatry są zamknięte. "Nie możemy się na razie spotkać w tym magicznym miejscu, jakim jest Teatr, ale mam nadzieję, że szybko nadrobimy zaległości" - napisała w poście na swoim instagramowym profilu.

Opis opatrzyła swoimi zdjęciami. "Tymczasem wrzucam zdjęcie, na którym jestem ja, podczas ogłoszenia listy osób przyjętych na pierwszy rok Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. To było spełnienie moich marzeń" - przyznała.

Komentujący zgodnie twierdzą, że Aneta Zając niewiele się zmieniła na przestrzeni kilkunastu lat. "Ciągle jest piękna i młoda", "Wciąż naturalna" - piszą pod fotografiami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl