GwiazdyAngelina Jolie świętowała 18-tkę syna. Maddox Jolie-Pitt to już mężczyzna

Angelina Jolie świętowała 18‑tkę syna. Maddox Jolie-Pitt to już mężczyzna

Angelina Jolie świętowała 18-tkę syna. Maddox Jolie-Pitt to już mężczyzna
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
11.08.2019 10:47

Maddox Jolie-Pitt jest najstarszym synem Angeliny Jolie. Aktorka adoptowała go, gdy kręciła film "Tomb Raider" w Kambodży. Teraz wraz z przyjaciółmi wyprawiła mu 18-te urodziny.

Angelina Jolie – Maddox kończy 18 lat

#

Angelina Jolie ostatnio rzadko widywała się z synem Maddoxem. Chłopak zamieszkał w Korei Płd., bo wkrótce zacznie tam studia biochemiczne. Ale 18-tkę chciał przekroczyć, będąc obok ukochanej mamy. Loung Ung, autorka książki "Najpierw zabili mojego ojca", którą zekranizowała Jolie, podzieliła się zdjęciem z imprezy urodzinowej. "Angelina i Maddox odwiedzili mnie w Cleveland, by wznieść toast z okazji jego 18-tki! Zaczęliśmy od lunchu w Market Garden Brewpub, odwiedziliśmy się Ohio City Farm/ The Refugee Response Program I Muzeum Sztuki" – napisała przyjaciółka rodziny. Dodała też, że zna Maddoxa od pierwszego roku życia. "Dziś kończy 18 lat i idzie na studia! Jestem dumna! Wszystkiego najlepszego, Maddox!" – czytamy.

Maddox Jolie-Pitt – najstarszy syn Angeliny Jolie

#

Maddox Jolie-Pitt ma siedmioro rodzeństwa i jak powiedziała w ostatnim wywiadzie dla "Elle" jego mama, wyrósł na prawdziwego dżentelmena, szanującego kobiety. 18-latek dba o relacje z młodszymi siostrami i braćmi. Podobno czasem spotyka się również ze swoim ojcem, Bradem Pittem. Kiedy gruchnęła wiadomość, że aktorska para się rozwodzi, Maddox stanął po stronie Angeliny Jolie. Mówiło się, iż gwiazda zdecydowała się odejść, gdy mąż miał podnieść rękę na Maddoxa.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi