GwiazdyMaddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie, kończy 18 lat. Wiadomo, co robi

Maddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie, kończy 18 lat. Wiadomo, co robi

Maddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie, kończy 18 lat. Wiadomo, co robi
Karolina Błaszkiewicz

06.08.2019 12:22, aktual.: 06.08.2019 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maddox Jolie-Pitt za chwilę będzie świętować 18. urodziny. Jest najstarszym synem Angeliny Jolie i Brada Pitta, adoptowanym przez aktorkę jako dziecko. Dziś sprawia, że mama pęka z dumy. Musiał ją jednak opuścić.

Maddox Jolie-Pitt – pierwszy syn Angeliny Jolie

#

Angelina Jolie pokochała Maddoxa w chwili, gdy zobaczyła go w kambodżańskim sierocińcu. Po zdjęciach do "Lary Croft", zabrała maleńkiego chłopca do USA. Wkrótce później w ich życiu pojawił się Brad Pitt, który poczuł przy Maddoxie instynkt ojcowski. Rozwiódł się z Jennifer Aniston i został tatą na pełen etat. Potem dołączyły kolejne dzieci, w tym trójka biologicznych.

Jesienią 2016 r. pojawiły się informacje, że Pittowi zdarzało się uderzyć Maddoxa. To miał być powód, dla którego Jolie odwróciła się od męża i zdecydowała się na rozwód. Zaraz potem rozpoczęła się batalia sądowa o opiekę nad dziećmi. Ostatecznie te zostały z matką, Pittowi wolno się z nimi widywać. Ponoć najstarszy syn stanął jednak po stronie Jolie. Maddox po raz ostatni był widziany w lutym 2019 r. Od tamtej pory niewiele o nim słychać. Zaraz będzie dorosły, wyprowadził się już od mamy. Kilka miesięcy temu podano, że wyjeżdża na studia do Korei Południowej. Teraz wiadomo, czego będzie się uczył.

Maddox Jolie-Pitt – studia

#

Maddox Jolie-Pitt został przyjęty na Uniwersytet Yonsei w Seulu i za kilka tygodni zacznie naukę na wydziale biochemii. – Dostał się wszędzie, gdzie chciał, ale postawił na Yonsei. Uczył się wcześniej koreańskiego. Przed wyjazdem miał lekcje kilka razy w tygodniu – mówi "People" osoba z otoczenia Jolie. Aktorka zostawiła syna w Korei już w kwietniu, żeby się przyzwyczaił. – Jest z niego bardzo dumna. Tęskni z nim, ale uważa, że jest gotowy na pełną samodzielność – dodaje informator.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)