Trwa ładowanie...

Ania Lewandowska kiedyś i dziś. Tak się zmieniła w ciągu ostatnich lat

Ania Lewandowska już wielokrotnie udowodniła, że jest nie tylko żoną Roberta Lewandowskiego. Choć dziś wiele kobiet marzy, by odnieść podobny sukces i wyglądać tak jak ona, nie zawsze tak było.

Share
Ania Lewandowska kiedyś i dziś. Tak się zmieniła w ciągu ostatnich lat
Źródło: ONS.pl
drjhmrc

Ania Lewandowska nie zwalnia tempa. Prowadzi własnego bloga dla rodziców, stworzyła linię ubranek dla dzieci, bierze udział w kampaniach reklamowych największych marek. Ostatnio otworzyła własną kawiarnię, w której sprzedawane są produkty sygnowane jej nazwiskiem. Dziś niewątpliwie jest kobietą sukcesu, która dla wielu młodych Polek jest wzorem do naśladowania. Jak wyglądała kiedyś?

W ubiegłym roku opublikowała na InstaStory zdjęcie, które mogło zaskoczyć jej fanów. Niewiele osób wie, że zanim została jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce, była blondynką. – Lewciu, pamiętasz? Młodzi i piękni 2007/2008 – napisała przy zdjęciu.

Jak zmieniała się Ania Lewandowska Instagram.com
Jak zmieniała się Ania Lewandowska Źródło: Instagram.com

Tak prezentowała się w 2013 roku podczas Gali i Balu Mistrzów Sportu Przegladu sportowego". Prawdopodobnie dziś postawiłaby na kreację w zupełnie innym stylu.

Jak zmieniała się Ania Lewandowska Forum
Jak zmieniała się Ania Lewandowska Źródło: Forum

Jakiś czas temu lekarka Anna Adamczak dokładnie przyjrzała się twarzy Lewandowskiej i wypunktowała wszystkie zabiegi, którym się poddała. Trzeba przyznać, że wyszło rewelacyjnie.

Jak zmieniała się Anna Lewandowska ONS.pl
Jak zmieniała się Anna Lewandowska Źródło: ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drjhmrc

Podziel się opinią

Share
drjhmrc
drjhmrc