Trwa ładowanie...

Anja Rubik u Barbary Nowackiej. Wymowny przytyk w stronę Czarnka

Anja Rubik jest kolejną osobą, która odwiedziła nową ministrę edukacji Barbarę Nowacką. Supermodelka i założycielka fundacji SEXEDPL pojawiła się w resorcie w związku z tematem edukacji seksualnej w polskich szkołach. "Parę tygodni temu taka dyskusja z MEN byłaby nierealna" - napisała Rubik.

Anja Rubik jest kolejną osobą, która odwiedziła nową ministrę edukacji Barbarę NowackąAnja Rubik jest kolejną osobą, która odwiedziła nową ministrę edukacji Barbarę NowackąŹródło: Instagram, fot: anja_rubik
d45cxqr
d45cxqr

Przemysław Czarnek pożegnał się ze stanowiskiem ministra edukacji i nauki. Kilka dni temu jego miejsce zajęła Barbara Nowacka, posłanka Koalicji Obywatelskiej. Nowacka rozpoczęła pracę w resorcie edukacji pełną parą i ma za sobą wiele spotkań. Wśród nich z Anją Rubik oraz przedstawicielami fundacji SEXEDPL.

Barbara Nowacka spotkała się z Anją Rubik

"Dziękujemy za możliwość spotkania i omówienia kwestii związanych z edukacją, bezpieczeństwem i programem szkolnym" - czytamy w poście Rubik na Instagramie.

"To była dla nas ważna i bardzo obiecująca rozmowa. Zaledwie parę tygodni temu taka dyskusja z MEN byłaby nierealna. Bardzo się cieszymy, że mimo tak napiętego grafiku i zaledwie tydzień po objęciu stanowiska znalazła pani ministra Barbara Nowacka dla nas czas" - napisała modelka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anja Rubik o nowej odsłonie kampanii antyprzemocowej "SEXEDPL"

Spotkanie Barbary Nowackiej z Anją Rubik może oznaczać tylko jedno - w resorcie rozpoczną się rozmowy nad przygotowaniem programu do edukacji seksualnej w szkołach, która będzie przekazywana uczniom przez wykwalifikowanych ekspertów.

"Minister Czarnek będzie miał czas, żeby wrócić do szkoły"

Słowa Anji Rubik o tym, że "jeszcze parę tygodni temu rozmowy z MEN byłyby nierealne", to jednak nie wszystko. Modelka udzieliła wywiadu Onetowi, w którym rozszerzyła swoją opinię na temat działalności byłego ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

d45cxqr

- Bardzo się cieszę, że się pożegnamy. Że nasze szkolnictwo nie będzie ściągane w dół, że uczniowie dostaną wsparcie, jakiego potrzebują i taką edukację, która jest rzetelna i z prawdziwego zdarzenia. No i może minister Czarnek będzie miał czas, żeby wrócić do szkoły, bo - jak widać - brakuje mu wielu, wielu informacji - stwierdziła w rozmowie.

Innym razem zapraszała ministra na spotkanie z ekspertami z zakresu edukacji seksualnej. - Mówię zupełnie poważnie, chętnie spotkam się z ministrem - podkreślała w "Wysokich Obcasach" Rubik. - Ale to nie mogłoby być spotkanie jeden na jeden, musiałoby być przy otwartych drzwiach i w gronie specjalistów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d45cxqr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45cxqr