Trwa ładowanie...
anna dec
ZS
24-06-2022 19:41

Anna Dec zaskoczyła szczerością. "Nie przepadam za byciem w ciąży"

Anna Dec pojawiła się w reportażu "Dzień Dobry TVN". Pogodynka niedługo urodzi kolejne dziecko. W materiale dla wspomnianego programu opowiedziała o tym, jak się czuje. Nie brakowało elementu zaskoczenia. Dec przyznała, że sama ciąża nie jest dla niej zbyt komfortową sytuacją. W dalszej części rozmowy wyjaśniła z jakiego powodu.

Share
Szczere wyznanie Anny DecSzczere wyznanie Anny DecŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2uthl8

Anna Dec jest popularną pogodynką, która zdobyła na Instagramie pokaźną grupę fanów. Prezenterka często dzieli się urywkami z prywatnego życia, informując internautów o ważnych wydarzeniach. Anna wkrótce powita na świecie synka. Samo noszenie ciąży nie jest jednak dla pogodynki czymś, co szczególnie lubi z kilku powodów.

Anna Dec o byciu w ciąży. "Nie przepadam"

Pogodynka wyznała, że nie może doczekać się dnia, w którym urodzi i osobiście pozna swojego syna. W trakcie reportażu dla "Dzień Dobry TVN" nieoczekiwanie dokonała pewnej deklaracji.

- Nie przepadam za byciem w ciąży, ponieważ lubię być aktywna, lubię uprawiać rekreacyjnie sport - oznajmiła.

Nie jest to jednak jedyny powód. Po chwili Anna Dec dopowiedziała, czemu bycie w ciąży bywa niekomfortowe.

- Kocham nosić na rękach moją córkę, a w tym stanie nie mogę tego robić. Już nie mogę się doczekać, kiedy urodzę i dojdę do siebie. Powiedziałam Zuzce, że wtedy znów będę ją usypiać na rączkach, mimo że ma już 4 lata, ale kocham to przytulenie policzek do policzka - wyznała.

Anna Dec o poronieniu

Prezenterka odważyła się poruszyć przed kamerami trudny temat poronienia. Anna Dec była bowiem w drugiej ciąży, była po tym, jak na świat przyszła jej córka Zuzanna.

- To dużo uczy, daje bardzo dużo pokory, ale też pokazuje, że to jest taki okres oczekiwania, który wymaga od nas ogromnej cierpliwości. Mówiłam Zuzi, kiedy drugi raz byłam w ciąży, że to nie znaczy, że urodzi się brat czy siostra, bo może być różnie. Może mieć chore serduszko, ale trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie dobrze - wspomniała.

Niestety druga ciąża pogodynki zakończyła się poronieniem, o czym Dec poinformowała fanów w sierpniu 2021 roku. Pomimo trudnych przeżyć, Anna bardzo pragnęła mieć drugie dziecko. Już wkrótce powita je na świecie.

d2uthl8

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Lara Gessler o poprawie ciążowego samopoczucia

d2uthl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uthl8
d2uthl8