Blisko ludziAnna Kalczyńska pokazała zdjęcie z centrum Warszawy. Te fotografie robią wrażenie

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z centrum Warszawy. Te fotografie robią wrażenie

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z centrum Warszawy. Te fotografie robią wrażenie
Źródło zdjęć: © ONS
28.03.2020 14:50, aktualizacja: 28.03.2020 16:26

Anna Kalczyńska nie opuszcza pracy i pojawia się w studiu nagrań. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię opustoszałej Warszawy. Zdjęcia napawają dumą i robią duże wrażenie.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił zakaz wychodzenia z domu. Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa weszły w życie z dniem 25 marca. Zgodnie z decyzją rządzących zakaz wychodzenia z domu obowiązuje każdego, a wyjątek stanowią jedynie: wyjście do pracy (w przypadku osób, które nie mają możliwości pracy zdalnej), do sklepu spożywczego, do apteki i lekarza.

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcia pustej Warszawy

Ponadto zakaz wychodzenia z domu nie obowiązuje w momencie, gdy musimy wyprowadzić swojego psa na spacer. Przemieszczać się można w grupach maksymalnie dwuosobowych. To obostrzenie nie dotyczy rodzin.

Zakaz wychodzenia z domu ma przede wszystkim zapobiec zgromadzeniom publicznym. "Nowe przepisy zakazują także wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będziesz mógł się jednak spotykać z najbliższymi" – postanowili rządzący.
Wprowadzenie zakazu wychodzenia z domu mogło być podyktowane sytuacją sprzed kilku dni, gdy wielu Polaków postanowiło skorzystać z ładnej pogody i wyszło do pobliskich parków i lasów.

Po zdjęciach Anny Kalczyńskiej możemy stwierdzić, że Polacy wzięli sobie zakazy do serca. Puste centrum Warszawy robi duże wrażenie. Napawa jednak również nadzieją, że izolacja zminimalizuje rozprzestrzenianie się wirusa.

Obserwatorzy dziennikarki również byli zaskoczeni takim widokiem. "Mimo wszystko to bardzo smutne", "Jest ciężko, ale damy radę!", "Jesteśmy odpowiedzialni! Wszystko będzie dobrze", "I tak ma być. Dzięki temu szybciej będziemy mogli cieszyć się normalnym życiem" – komentowali.

(( social.instagram https://www.instagram.com/p/B-R1QdQgiSC/?fbclid=IwAR05E8eep3_d5GhvoiSOOxfYUjC47_uUGfVlCWtFcYHYuwTKDsQ5oKHQrbs

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (165)
Zobacz także