GwiazdyAnna Lewandowska w Paryżu. Uwodzicielskie pozy w zmysłowej sukni

Anna Lewandowska w Paryżu. Uwodzicielskie pozy w zmysłowej sukni

Robert i anna Lewandowscy w Paryżu (East News)
Robert i anna Lewandowscy w Paryżu (East News)
FRANCK FIFE
02.12.2021 11:35

Anna Lewandowska opublikowała fotografie, na których uwodzicielsko pozuje w luksusowej dzielnicy Paryża. Żona wybitnego piłkarza ma na sobie przepiękną suknię, która idealnie podkreśla jej wysportowaną sylwetkę. Fani gwiazdy są zachwyceni. Zresztą, zobaczcie sami.

Anna Lewandowska po raz kolejny zachwyciła internautów. Bizneswoman opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w modnej i luksusowej dzielnicy Paryża, tuż obok Palais Royal. Lewandowska uśmiecha się na balkonie pięciogwiazdkowego hotelu w czarnej, zmysłowej sukni i wygląda rewelacyjnie!

Komentarze miłośników Anny Lewandowskiej

Fotografie podpisuje wymownym: "w której wersji mnie wolicie? Sportowo czy elegancko?". Na reakcję fanów miłośniczki zdrowego stylu życia nie trzeba było długo czekać. "Pięknie wyglądasz Aniu! Ty wyglądasz w każdej wersji świetnie!" - zachwyca się jedna z nich. W obu pięknie, ale ja wolę na elegancko. Wyglądasz jak gwiazda Hollywood - wtóruje kolejna. "Aniu, zawsze tobie wszystkim ładnie, ale ja wolę jednak wersję sportową" - przyznaje inna.

Nadzieja na wygraną

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska pojawiła się wraz z mężem Robertem w Paryżu z okazji prestiżowej nominacji do Złotej Piłki. Pomimo ogromnych nadziei na wygraną, nasz rodak nie zdobył tytułu piłkarza roku. Podczas oficjalnej uroczystości żona piłkarza zaprezentowała się w czarnej, błyszczącej sukni od znanego duo włoskich projektantów Dolce&Gabbana. Za stylizację Lewandowskiej odpowiadała Karla Gruszecka. A waszym zdaniem, jak gwiazda prezentowała się na czerwonym dywanie? Dajcie znać w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.