GwiazdyMilena Lewandowska-Miros. Czym zajmuje się siostra gwiazdy piłki nożnej?

Milena Lewandowska-Miros. Czym zajmuje się siostra gwiazdy piłki nożnej?

Robert Lewandowski i Milena Lewandowska-Miros w Paryżu (Instagram)
Robert Lewandowski i Milena Lewandowska-Miros w Paryżu (Instagram)
30.11.2021 11:42

Milena Lewandowska-Miros opublikowała zdjęcie ze sławnym bratem, które nie umknęło uwadze internautów. Kobieta zwróciła się do Lewego w prostych, ale wymownych słowach. A czym siostra gwiazdy piłki nożnej zajmuje się na co dzień?

Milena Lewandowska-Miros to siostra najsłynniejszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. I choć Lewemu nie udało się otrzymać Złotej Piłki, mężczyzna może liczyć na wsparcie nie tylko wśród wiernych kibiców wymagającej dyscypliny sportowej, ale przede wszystkim członków najbliższej rodziny. "Dla mnie jesteś najlepszy" - tymi słowami starsza siostra wybitnego piłkarza podpisała ich wspólne zdjęcie na Instagramie z gali w Theatre du Chatelet.

Zgrane rodzeństwo

Milena Lewandowska-Miros podobnie jak jej brat kocha sport i od najmłodszych lat pielęgnuje tę pasję. Podczas gdy Robert trenował piłkę nożną, ona skoncentrowała się na grze w siatkówkę. Przez kilka lat była nawet reprezentantką AZS Politechniki Warszawskiej, jednak kariera profesjonalnej siatkarki nie była jej ostatecznie dana.

Codzienność Mileny Lewandowskiej-Miros

Czym siostra Lewego zajmuje się dzisiaj? Jest współwłaścicielką marki modowej, specjalizującej się w produkcji luksusowych garniturów. W 2014 r. Lewandowska-Miros poślubiła właściciela marki Sergio Leone i to właśnie z nim stoi na czele prężnie rozwijającej się działalności. Firmę rodzinną wspiera Robert Lewandowski, który chętnie zakłada garnitury projektu siostry.

Milena Lewandowska-Miros to mama kilkuletniego synka i rocznej córeczki. Kobieta sprawuje także rolę matki chrzestnej Klary, starszej córki mistrza sportu i właścicielki marki Foods by Ann. Anna Lewandowska i Milena mogą pochwalić się bardzo bliską relacją. Wyjeżdżają razem na wakacje, mają wspólnych przyjaciół i jak tylko mogą, wzajemnie się wspierają, co według nich samych jest absolutnie najważniejsze.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także