GwiazdyAnna Popek komentuje odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Anna Popek komentuje odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Marzena Rogalska, Anna Popek
Marzena Rogalska, Anna Popek
Źródło zdjęć: © AKPA

08.03.2021 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP jest jednym z najgłośniej komentowanych wydarzeń medialnych ostatnich tygodni. Dziennikarka po 12 latach z dnia na dzień podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z telewizją publiczną. Na ten temat wypowiedziała się ostatnio Anna Popek. Co uważa na temat decyzji, jaką podjęła jej koleżanka z pracy?

Na oświadczenie Rogalskiej, w którym poinformowała o złożeniu wypowiedzenia, odpowiedziało mnóstwo znanych osób. Głos w tej sprawie zabrała również Anna Popek. Prezenterka skomentowała decyzję koleżanki w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Anna Popek o odejście Rogalskiej

Popek nie ukrywa, że o odejściu Marzeny dowiedziała się z mediów. Jednocześnie przypomniała, jak sama odchodziła z pracy w programie Pytanie na Śniadanie, w marcu 2016 roku.

- Ja pracuje w TVP Info, czyli w zupełnie innym rejonie telewizji. Dowiedziałam się o decyzji Marzeny z mediów. Pamiętam, jak ja odchodziłam z Pytania na śniadanie. Etap zakończenia współpracy zawsze budzi emocje. Byłam daleka od tych spraw, od tej atmosfery - mówiła w rozmowie z Anna Popek. - Myślę, że koniec jest początkiem czegoś nowego, tak zwykle w życiu się dzieje, chociaż na pewno jest to jakaś zmiana. Jaka będzie? Czy na korzyść, czy nie, czas pokaże.

Anna Popek o nowej prowadzącej PNŚ

Dziennikarka w rozmowie zdradziła również, jak oceniana jest następczyni Rogalskiej, nowa prowadząca Pytanie na Śniadanie - Izabella Krzan. Według tego, co słyszała na korytarzach telewizji, na temat Izy w TVP mówi się same dobre rzeczy.

- Nie widziałam jej na żywo. Słyszałam dobre recenzje, że bardzo dobrze sobie poradziła. Spisała się - dodała Anna Popek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także