Trwa ładowanie...

Anna Popek komentuje odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP jest jednym z najgłośniej komentowanych wydarzeń medialnych ostatnich tygodni. Dziennikarka po 12 latach z dnia na dzień podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z telewizją publiczną. Na ten temat wypowiedziała się ostatnio Anna Popek. Co uważa na temat decyzji, jaką podjęła jej koleżanka z pracy?
Share
Marzena Rogalska, Anna Popek
Marzena Rogalska, Anna PopekŹródło: AKPA
d2y7wxv

Na oświadczenie Rogalskiej, w którym poinformowała o złożeniu wypowiedzenia, odpowiedziało mnóstwo znanych osób. Głos w tej sprawie zabrała również Anna Popek. Prezenterka skomentowała decyzję koleżanki w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz także: Czy twój partner wie wszystko o twoich wydatkach? Zaskakujące wyniki badań

Anna Popek o odejście Rogalskiej

Popek nie ukrywa, że o odejściu Marzeny dowiedziała się z mediów. Jednocześnie przypomniała, jak sama odchodziła z pracy w programie Pytanie na Śniadanie, w marcu 2016 roku.

d2y7wxv

- Ja pracuje w TVP Info, czyli w zupełnie innym rejonie telewizji. Dowiedziałam się o decyzji Marzeny z mediów. Pamiętam, jak ja odchodziłam z Pytania na śniadanie. Etap zakończenia współpracy zawsze budzi emocje. Byłam daleka od tych spraw, od tej atmosfery - mówiła w rozmowie z Anna Popek. - Myślę, że koniec jest początkiem czegoś nowego, tak zwykle w życiu się dzieje, chociaż na pewno jest to jakaś zmiana. Jaka będzie? Czy na korzyść, czy nie, czas pokaże.

Zobacz także: #Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Dołącz do nas

Anna Popek o nowej prowadzącej PNŚ

Dziennikarka w rozmowie zdradziła również, jak oceniana jest następczyni Rogalskiej, nowa prowadząca Pytanie na Śniadanie - Izabella Krzan. Według tego, co słyszała na korytarzach telewizji, na temat Izy w TVP mówi się same dobre rzeczy.

d2y7wxv

- Nie widziałam jej na żywo. Słyszałam dobre recenzje, że bardzo dobrze sobie poradziła. Spisała się - dodała Anna Popek.

#Wszechmocne. Spełnione i niezależne. Nowa akcja WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y7wxv

Podziel się opinią

Share
d2y7wxv
d2y7wxv