Anna Wendzikowska po godzinach. Ten kolor rozpromieni każdego

Anna Wendzikowska po godzinach. Ten kolor rozpromieni każdego

Anna Wendzikowska ceni sobie nieszablonowe kolory
Anna Wendzikowska ceni sobie nieszablonowe kolory
Źródło zdjęć: © East News | Pawel Wodzynski
03.11.2022 14:51, aktualizacja: 08.11.2022 18:56

Postawiła na wygodę, ale nie zrezygnowała z trendów. Anna Wendzikowska nawet w dresie zdobywa tysiące komplementów od zachwyconych obserwatorów. A to za sprawą wyjątkowego koloru.

Anna Wendzikowska złapała w kadry kilka pięknych chwil spędzonych z córkami w Łazienkach Królewskich podczas zachodu słońca. Odcienie pomarańczy i brązu stworzyły idealne tło dla ubrania, które wybrała dziennikarka. Niby nic szczególnego, bo co wyjątkowego może być w luźnym dresie? Otóż kolor, a dokładnie fiolet w odcieniu nasyconej lawendy.

Anna Wendzikowska w sile koloru

Modowe guru uczą nas, jak rozpoznać swój typ urody i dobrać sprzyjające kolory. Ale odcień modnej lawendy jest na tyle tolerancyjny, że nie dzieli nas na żadne pory roku. W bajkowym, wdzięcznym i pełnym fantazji kolorze fioletu doskonale prezentują się chłodne karnacje - określane mianem lata i zimy, a także ciepłe - wiosna oraz jesień.

Ania Wendzikowska to typowa jesień z podkategorią "ciemnej". Jasny, urokliwy i nieco surrealistyczny odcień fioletu doskonale rozświetlił ciepły odcień skóry gwiazdy, ciemne oczy oraz czekoladowe włosy ze złocistym połyskiem.

Modny fiolet już od kilku lat triumfuje w modzie – zmienia jedynie odcienie z ciemniejszych i galaktycznych, na jaśniejsze i kwiatowe. Bywa, że fiolet budzi wątpliwości, ale w 99 proc. przypadków to kwestia przełamania pierwszych lodów. Gdy tylko zobaczysz, jak skutecznie dodaje blasku i odejmuje lat – na pewno zrobisz więcej miejsca w szafie dla mistycznego fioletu.

Anna Wendzikowska w fioletowym dresie na spacerze w Łazienkach Królewskich
Instagram/aniawendzikowska
Anna Wendzikowska w fioletowym dresie na spacerze w Łazienkach Królewskich Instagram/aniawendzikowska© Instagram

Fioletowy dres w towarzystwie

Z czym łączyć fiolet? Anna Wendzikowska zestawiła fantazyjną barwę z przyziemnym odcieniem piasku pokrywającym luźną kurtkę typu bomber. To sprawiło, że stylizacja wróciła na ziemię i pozbyła się infantylnego wydźwięku. Doskonałym towarzystwem może okazać się także zgaszony odcień zieleni typu khaki, a także wszelakiej maści brązy.

O ile latem można pozwolić sobie na kolorystyczny koktajl i zainspirować się stylizacjami trendsetterek bazujących na połączeniu fioletu z żółtkiem i pomarańczą - o tyle jesienią intuicyjnie i podświadomie szukamy spokoju i wytchnienia także w kolorach.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!