Trwa ładowanie...

Anna Zejdler opowiedziała o stanie zdrowia swojej mamy. "Dotarło do mnie, że życie staruszka wesołe jest tylko w piosence"

Anna Zejdler na swoim profilu na Instagramie opublikowała wzruszający i ważny post, który dotyczył starości. Do przemyśleń na temat seniorów zmusiła ją jej sytuacja. Dziennikarka poświęca czas swojej mamie, która w ostatnim czasie nie cieszy się najlepszym zdrowiem.

Share
Anna Zejdler o stanie zdrowia swojej mamy
Anna Zejdler o stanie zdrowia swojej mamy Źródło: ONS
d4fzll0

"W dzisiejszym świecie panuje kult młodości. Wszyscy chcemy wyglądać młodo, przebywać wśród młodych, mieć 'młodą głowę' i młodość w sercu. Starość jest tematem omijanym, niewygodnym. Cieszymy się, kiedy inni życzą nam stu lat z okazji urodzin, ale czy rzeczywiście marzymy o tym, żeby żyć sto lat?" – zaczęła swój wpis dziennikarka.

Anna Zejdler o swojej mamie

W poście opowiadała o tym, że osoby starsze potrzebują naszej pomocy, a my powinniśmy wtedy pamiętać, ile dla nas zrobiły gdy sami stawaliśmy się dorosłymi.

Post nie pojawił się na profilu dziennikarki przypadkowo. Anna Zejdler zajęła się swoją mamą, która ostatnio podupadła na zdrowiu. Oddała jej całą swoją uwagę i czas, podkreślając, że robi to z dużą miłością i wdzięcznością. "Kilka miesięcy temu stan zdrowia mojej mamy pogorszył się na tyle, że jestem jej potrzebna codziennie. Nie będę tu rozprawiać o szczegółach. Wszystko, co robię, traktuję jak przywilej" – wyznała.

LP Total Money w odc. nr 1 "Remont w prezencie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4fzll0

Podziel się opinią

Share
d4fzll0
d4fzll0