GwiazdyAntoni Królikowski z ładną blondynką. "Brak szacunku dla Julki"

Antoni Królikowski z ładną blondynką. "Brak szacunku dla Julki"

Antoni Królikowski z ładną blondynką. "Brak szacunku dla Julki"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
02.01.2019 07:35, aktualizacja: 02.01.2019 10:43

Antoni Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się po 2 latach związku. Sylwestra spędzili już osobno. 29-latek nie był wtedy sam, witał Nowy Rok u boku innej. Niektórzy mocno go za to skrytykowali.

Antek Królikowski śmieje się, tuląc piękną kobietę o imieniu Martyna. Nie wiadomo, czy tę dwójkę łączy coś więcej, ale w Nowy Rok weszli razem. Tymczasem była dziewczyna aktora, Julia Wieniawa bawiła się z koleżankami. Fani dali mu znać, co myślą o jego sylwestrowo-noworocznej fotografii.

"Podobno klasę partnera można rozpoznać po tym jak się rozstaje. A niestety Antek pokazał zero klasy, wstawiając zdjęcie z dziewczyna, tylko żeby zrobić szum wokół własnej osoby i wystawić siebie i Julię na nieprzychylne komentarze. Słabe zachowanie kilka dni po rozstaniu... tylko to o nim źle świadczy", "Brak szacunku dla Julki" – czytamy w komentarzach. Ktoś napisał jednak: "Kto w wieku 18-20 lat myśli o partnerze na całe życie? Julia ma jeszcze lata żeby się poświęcić karierze, a na ustatkowanie się przyjdzie czas. Są z Antkiem na innym etapie życia".

Królikowski nie odpowiedział na zaczepki internautów. Z Wieniawą pożegnał się kilkuminutowym filmikiem w mediach społecznościowych. 20-latka podziękowała mu za wszystkie spędzone razem chwile, po czym skasowała większość wspólnych zdjęć z Instagrama.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl