Trwa ładowanie...

"Babę zesłał Bóg...". Lewandowska sama sobie składa życzenia urodzinowe

Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat. To wyjątkowy dla niej czas, ponieważ po raz pierwszy spędzi urodziny z ukochaną córeczką, Klarą. Popularna trenerka i żona Roberta Lewandowskiego wykorzystała tę okazję, by nie tylko pochwalić się zbliżającą "trzydziestką", ale także przekazać swoim czytelniczkom ważne przesłanie.

Share
"Babę zesłał Bóg...". Lewandowska sama sobie składa życzenia urodzinowe
Źródło: Instagram.com
denqidv

" 'Babę zesłał Bóg, raz mu wyszedł taki cud!' Znacie tę piosenkę? Z tekstem trudno się nie zgodzić. Do czego zmierzam drogie kobiety? Nie zapominajmy o tym, kim jesteśmy i o tym, że wszystkie jesteśmy piękne i wartościowe. Czasami mówi się o nas 'słaba płeć', ale czy… naprawdę?! Wszystkie dobrze wiemy, ile możemy z siebie dać, nie tylko wtedy, kiedy musimy" - rozpoczyna swój apel Ania.

"Mamy siłę, a często nawet nie wiemy jak wielką" - kontynuje. "Jednoczmy się, uśmiechajmy się szczerze do siebie, pozytywną energią zmieniajmy świat i nakręcajmy innych do działania. Nie zapominajmy o tym, by wspierać siebie i sobie pomagać. Podajmy rękę komuś, kto się potknął i pomóżmy mu wstać. Tą samą ręką gratulujmy sobie sukcesów i uczmy się od siebie" - podsumowuje celebrytka.

denqidv

Trenerka zachęca, by po kłótni z partnerem czy przyjacielem nie zamykać za sobą z trzaskiem drzwi, ale starać się pogodzić i szukać zrozumienia. "Ubarwiajmy ten świat miłością i dobrocią, serdecznym i promiennym uśmiechem. Tego na pewno nigdy nie będziesz żałować" - poucza.

W zeszłym roku Robert Lewandowski ofiarował żonie z okazji urodzin gigantyczny bukiet róż.

Lewandowska radzi także przyjmować konstruktywną krytykę i przypomina, że słyszana z ust bliskich osób ma okazać się pomocna. "Bądźmy sobie przyjaciółmi, a nie wilkami! Na świecie dzieje się wiele krzywd, a my drogie Panie pójdźmy pod prąd, ale zawsze się wspierajmy. Rozdawajmy uśmiechy, dobroć i miłość ubarwiając świat i życie. Niech moc będzie z nami kochane kobiety! I tego sobie życzę w dniu urodzin - wspierajmy się kochane kobitki" - kończy Anna Lewandowska.

denqidv

Zastosujecie się do jej rad?

Jacyków o kombinezonie Lewandowskiej z balu TVN: "Po co?"

denqidv

Podziel się opinią

Share
denqidv
denqidv
Strona Główna WP