Trwa ładowanie...
d2zczie

Beata Kozidrak przeżywa drugą młodość. Jej córka rozkręca modowy biznes

Agata Pietras ma 23 lat, jest młodszym dzieckiem piosenkarki i siostrą Kasi, również artystką. Ona sama wyraża swoją osobowość nie na scenie, lecz w pracowni. Od 3 lat projektuje ubrania noszone m.in. przez Annę Lewandowską.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak przeżywa drugą młodość. Jej córka rozkręca modowy biznes
(Facebook.com)
d2zczie

Ambitna Agata stworzyła markę Modlishka, a w kolekcji można znaleźć spodnie, sukienki czy topy - ceny zaczynają się od 99 zł (za koszulkę). Jak przekonuje córka Kozidrak, to niewiele za jakość. Jako projektantka dba o wykonanie ubrań, materiały do nich kupuje od polskich i hiszpańskich dostawców. Co ciekawe, Pietrasówna początkowo wcale nie myślała o własnej marce, marzyła raczej, by zostać stylistką. Przez jakiś czas zresztą odpowiadała za wizerunek Beaty Kozidrak.

  Instagram.com
(Instagram.com)

"Jestem otwarta, szczera i niezależna. Chce zdobywać oraz realizować swoje marzenia" – czytamy na stronie internetowej Modlishki. – Tworzenie ubrań było zawsze jednym z moich największych marzeń. Odkąd byłam małą dziewczynką, podziwiałam silne, odważne i mądre kobiety, dlatego to im dedykuję tę markę... bo kto rządzi światem, jak nie My?" – pyta. 23-latka chce docierać ze swoimi projektami właśnie do takich klientek, "obok których nie przechodzi się obojętnie na ulicy". Sama jest piękną dziewczyną, stawiającą na obcisłe stroje i mocny makijaż. Do swoich idolek zalicza siostry Kardashian, wśród jej klientek jest Anna Lewandowska.

d2zczie

Podziel się opinią

Share
d2zczie
d2zczie