Trwa ładowanie...
d34oyyq

Beata Tadla boi się książki Jarosława Kreta. Pogodynek może o niej opowiedzieć

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się w marcu 2018 r. Ona dowiedziała się o tym z prasy. Dzisiaj dziennikarka układa sobie życie u boku nowego partnera. Tymczasem pogodynek wydaje książkę, co ma spędzać jej sen z powiek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla i Jarosław Kret nie rozstali się w zgodzie
Beata Tadla i Jarosław Kret nie rozstali się w zgodzie (ONS.pl)
d34oyyq

Beata Tadla martwi się książką Jarosława Kreta

Jarosław Kret ma wkrótce wydać książkę o zmaganiach z depresją. W ostatnim wywiadzie dla "Vivy" zasugerował, że temat łączy się z medialnym rozpadem jego związku. Pogodynek stwierdził, że został sam w najtrudniejszym momencie życia. Z drugiej strony, to on porzucił Beatę Tadlę, o czym dowiedziała się z gazet.

d34oyyq

Teraz, kiedy od rozstania minął ponad rok, dziennikarka jest wreszcie szczęśliwa. – Odzyskała wiarę we własne siły i wreszcie mogła zapomnieć o upokorzeniu, jakim było porzucenie jej przez Jarosława Kreta na oczach milionów widzów – cytuje znajomego Beaty Tadli "Świat & Ludzie".

Beata Tadla i Jarosław Kret – książka może ich poróżnić

Szczęście gwiazdy mogą zakłócić wynurzenia jej ekspartnera. – Beata ma poważne powody do obaw. Jeśli Jarek dla podniesienia atrakcyjności książki, dla lepszej sprzedaży, dużo miejsca poświęci ich relacji, to wrócą złe emocje – wyjawia osoba z jej otoczenia.

d34oyyq

Według źródła gazety, Tadla boi się o swój nowy związek. – Z Rafałem jest bardzo szczęśliwa. Zaczęli już myśleć o wspólnej przeszłości. Nie chce tego burzyć – dowiadujemy się.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34oyyq

Podziel się opinią

Share
d34oyyq
d34oyyq