ycipk-2r1eu5

Beata Tadla mówi o nowym związku. Zdradza na czym jej zależy

Beata Tadla przeszła swoje. Jarosław Kret porzucił ją za pośrednictwem mediów. Dziś dziennikarka wreszcie układa sobie życie z kimś innym. Jej krótki komentarz o nowym związku może zaboleć Kreta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla ma nowego partnera
Beata Tadla ma nowego partnera (AKPA)
ycipk-2r1eu5

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się siedem miesięcy temu. Było to bardzo głośne rozstanie – razem lada chwila mieli wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Ona wyraźnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw. O tym, że już nie jest z pogodynkiem dowiedziała się z gazet. Nic dziwnego, że Tadla była ostrożna, gdy w kolejce ustawiali się do niej adoratorzy. Jednemu udało się podbić jej serce.

Tajemniczy mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. Od kilku tygodnia on i dziennikarka zacieśniają znajomość. Ostatnio przyłapano ich na randce w modnej Hali Koszyki w Warszawie. "Flesz" zapytał Tadlę o tę relację. Jej odpowiedź była krótka. – Nie będę już opowiadać o swoim życiu prywatnym – stwierdziła. Dodała jednak: - Teraz planuję być po prostu szczęśliwa!

Przypomnijmy, że w czasie związku z Jarosławem Kretem, Tadla chętnie udzielała wywiadów. Zdjęcie pary zdobiło też okładkę jednego z kolorowych magazynów. Wkrótce później ich relacja przeszła do historii.

ycipk-2r1eu5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2r1eu5

ycipk-2r1eu5
ycipk-2r1eu5