GwiazdyBeata Tadla wyszła za mąż. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami

Beata Tadla wyszła za mąż. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami

Beata Tadla podzieliła się swoim szczęściem.
Beata Tadla podzieliła się swoim szczęściem.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY
16.02.2021 12:56

Beata Tadla podzieliła się swoim szczęściem ze wszystkimi fanami. Dziennikarka opublikowała piękne zdjęcia ze swojego ślubu z ukochanym Michałem. Sama zainteresowana nie wspominała przedtem ani słowem na temat nadchodzącej ceremonii, chcąc uniknąć zbyt medialnego zainteresowania. Jednak Tadla długo nie zwlekała z wyjawieniem informacji o zmianie stanu cywilnego – na jej profilu możemy podziwiać piękne zdjęcia.

Życie uczuciowe Beaty Tadli w ciągu ostatnich lat należało do bardzo burzliwych. Dziennikarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a także długoletni związek z Jarosławem Kretem, o którym pisano na każdym portalu. Wygląda na to, że Tadla w końcu odnalazła swoje szczęście.

Bajecznie zimowy ślub Tadli

Beata Tadla w wieku 20 lat wyszła za mąż po raz pierwszy, a jej wybrankiem był młody żołnierz. Dziennikarka nigdy jednak nie opowiadała o tym związku. Z kolei w latach 2001-2014 drugim mężem Tadli był dziennikarz Radosław Kietliński, z którym doczekała się jedynego syna Jana. Po rozwodzie pojawiała się już u boku pogodynka Jarosława Kreta, ale po 5 latach związek także się rozpadł.

Po jakimś czasie dziennikarka związała się z tajemniczym biznesmenem o imieniu Rafał, ale także i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Ku zaskoczeniu wszystkich, Tadla zaledwie 2 miesiące po rozstaniu ogłosiła, że jest zaręczona z niejakim Michałem. Prezenterka jednak unikała wspólnych zdjęć z ukochanym przez dłuższy czas, ale zapewniała, że "jak się trafia na bliźniaczą dusze, to nie ma co czekać".

Dopiero przy okazji Bożego Narodzenia oraz sylwestra Beata Tadla w końcu pokazała zdjęcia z narzeczonym. Na każdej z zamieszczonych fotek dziennikarka tryska szczęściem i nie ukrywa, że nareszcie odnalazła prawdziwą miłość. Tadla nie odpowiadała na pytania dotyczące możliwego ślubu, ale jak się okazuje ceremonia była już planowana.

Beata Tadla poinformowała za pomocą Instagrama o tym, że wyszła za mąż. Wstawiła kilka zdjęć ślubnych, na których widać ją ze świeżo poślubionym mężem, a także pokazała obrączki oraz szpaler z róż. "Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny" - napisała dziennikarka. Jak widać, wcześniejsze deklaracje Tadli o wybranku nie były płonne.

Źródło artykułu:WP Kobieta