GwiazdyAleksandra Kwaśniewska skończyła 40 lat. W przeszłości zerwała zaręczyny

Aleksandra Kwaśniewska skończyła 40 lat. W przeszłości zerwała zaręczyny

Aleksandra Kwaśniewska świętuje okrągłe urodziny.
Aleksandra Kwaśniewska świętuje okrągłe urodziny.
Źródło zdjęć: © AKPA
16.02.2021 11:47

Aleksandra Kwaśniewska 16 lutego skończyła 40 lat. Od wielu lat tworzy udane małżeństwo z kompozytorem i wokalistą Kubą Badachem. Niewiele osób pamięta jednak, że przedtem była w związku ze sportowcem, z którym planowała ślub. Zerwała zaręczyny.

Aleksandra Kwaśniewska bywała dość aktywna w sieci, choć w ostatnim czasie nieco przystopowała. Jej żartobliwe opisy, poczucie humoru oraz dystans do siebie samej często przysparzały jej zacne grono fanów. Kwaśniewska walczyła także z hejtem i ciągłymi pytaniami o rzekomą ciążę. Jednak w przeszłości media elektryzowała wieść o jej nadchodzącym ślubie, ale nie z Badachem.

Zerwane zaręczyny Kwaśniewskiej

Aleksandra Kwaśniewska u boku męża Kuby Badach wręcz promienieje szczęściem. Para lubi pokazywać się razem, ale jednocześnie małżonkowie nie zdradzają zbyt wiele o swoim związku. Poznali się przed laty, gdy córka byłego prezydenta spotykała się z pewnym tajemniczym mężczyzną.

Od 2007 roku Kwaśniewska była w związku z florecistą i medalistą Wojciechem Szuchnickim. Jednak ich związek był owiany tajemnicą – zarówno sportowiec, jak i celebrytka wymijająco odpowiadali na tematy dotyczące bezpośrednio ich relacji. Wiadomo jedynie, że Szuchnicki poznał Kwaśniewską niedługo po edycji "Tańca z gwiazdami", w którym kobieta wystąpiła.

Podobno medalista zabiegał aż pół roku o względy Aleksandry, ale ta początkowo go zbywała. Ostatecznie po dłuższym czasie uległa jego urokowi i stali się nierozłączni. Szuchnicki nie przepadał za rozgłosem i blaskiem fleszy – na ściankach nie towarzyszył partnerce. W 2009 roku zaczęto mówić o kryzysie w związku, ale zaraz potem Kwaśniewska potwierdziła, że zaręczyła się z Szuchnickim.

Córka dawnego prezydenta pochwaliła się pierścionkiem i zapowiedziała, że planuje ślub, ale na pewno nie odbędzie się on w najbliższym czasie. Media oszalały na tym punkcie – uważano, że uroczystość będzie "ślubem dekady". Niestety w listopadzie 2009 roku para rozstała się, ale nie podano, co było powodem.

Niedługo później Kwaśniewska poznała Kubę Badacha, z którym stworzyła piękny duet, a ich ślub w 2012 roku był opisywany ze szczegółami przez wszystkie portale. Wojciech Szuchnicki również nie rozpaczał długo po prezydentównie – zaraz po ich rozstaniu związał się z kimś innym. Do tej pory florecista unika medialnego rozgłosu.