Blisko ludziBlanka Lipińska na Malediwach. Opublikowała zdjęcie w pięknym stroju kąpielowym

Blanka Lipińska na Malediwach. Opublikowała zdjęcie w pięknym stroju kąpielowym

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło zdjęć: © AKPA

30.09.2021 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowych powieści z wątkiem seksualnym w tle. Celebrytka od premiery "365 dni" jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem.

Blanka Lipińska wybrała się na luksusowe wakacje na Malediwy. Zdjęciami z wyjazdu podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Fotografię skomentowała między innymi Oliwia Bieniuk. "Nie za dobrze ci tam, Blania?" – napisała córka Anny Przybylskiej w komentarzu.

Egzotyczne wakacje

Pisarka i producentka ostatnimi czasy zaskoczyła swoich fanów wieloma wyznaniami. Między innymi odpowiedziała na pytanie, czy zmieniła orientację. "A na jaką jeszcze można, skoro ja jestem bi" – odpowiedziała, czym wywołała poruszenie w sieci. Choć już wcześniej mówiła, że miała biseksualny epizod, dopiero teraz rozpętała dyskusję w tym temacie. "Mój biseksualizm polega na tym, że nie wykluczam zbliżenia z kobietą. Ale nigdy w życiu nie byłabym w stanie być w związku, bo kobieta nie da mi tego, czego potrzebuję" – powiedziała Blanka Lipińska jakiś czas temu w "Vivie".

Na kanwie bycia szczerą i otwartą wobec swoich obserwatorów zdradziła, czy weszłaby w związek z mężczyzną, który zarabia gorzej od niej lub jest ubogi. Wyznała, że nie patrzy na majątek, nawiązując partnerskie relacje.

Teraz Blanka Lipińska postanowiła wyciszyć emocje wokół siebie i opublikowała zdjęcie z egzotycznych wakacji.

Piękne fotografie z luksusowego wypoczynku

Na zdjęciu autorka książek pozuje w czerwonym kostiumie. Kolor jednoczęściowego stroju podkreśla opaleniznę. Fotografię polubiło prawie 50 tysięcy osób.

Na reszcie zdjęć z wypadu na Malediwy widać, że Blanka Lipińska świetnie się bawi. Służy jej słońce i wypoczynek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także