Trwa ładowanie...
d4504aw

Bliski przyjaciel Cyrus i Hemswortha opublikował ich zdjęcia. Kroją weselny tort

Choć o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha mówi się od dawna, teraz ich bliski przyjaciel potwierdził tę informację. Conrad Carr opublikował zdjęcia pary podczas ceremonii w swoich mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para kilkukrotnie się rozstawała
Para kilkukrotnie się rozstawała (Instagram.com, Fot: Miley Cyrus)
d4504aw

Na fotografii widać jak Liam, ubrany w elegancki garnitur, obejmuje Miley w białej sukience. Cyrus trzyma w ręce nóż do krojenia ciasta, a obok pary stoi biały, ślubny tort.

    Instagram.com

Na innym ujęciu widać, jak Liam wraz z innymi mężczyznami, uczestniczącymi w imprezie, pije alkohol. W tle można zauważyć balony z napisami "Mrs" oraz "Mr", czyli "Pani" i "Pan".

    Instagram.com

Związek Hemswortha i Cyrus przypomina nieco jazdę na rollercoasterze. Para kilkukrotnie się rozstawała, po to, by w 2012 roku zaręczyć się po raz pierwszy i zerwać te zaręczyny po niecałym roku. Spotkali się ponownie po 3 latach i wygląda na to, że w końcu postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

O Cyrus ostatnio było głośno z powodu zmiany słów piosenki świątecznej "Santa, baby". Gwiazda śpiewa m.in. o tym, iż nie chce futra, biżuterii czy samochodu, bo sama to sobie kupi. Życzy sobie natomiast równej płacy dla kobiet i mężczyzn oraz tego, żeby żaden facet nie wysyłał jej zdjęć genitaliów ani jej nie obmacywał.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4504aw

Podziel się opinią

Share

d4504aw

d4504aw