Trwa ładowanie...
ycipk-30nfab

Bliski przyjaciel Cyrus i Hemswortha opublikował ich zdjęcia. Kroją weselny tort

Choć o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha mówi się od dawna, teraz ich bliski przyjaciel potwierdził tę informację. Conrad Carr opublikował zdjęcia pary podczas ceremonii w swoich mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para kilkukrotnie się rozstawała
Para kilkukrotnie się rozstawała (Instagram.com, Fot: Miley Cyrus)
ycipk-30nfab

Na fotografii widać jak Liam, ubrany w elegancki garnitur, obejmuje Miley w białej sukience. Cyrus trzyma w ręce nóż do krojenia ciasta, a obok pary stoi biały, ślubny tort.

Instagram.com
Podziel się

Na innym ujęciu widać, jak Liam wraz z innymi mężczyznami, uczestniczącymi w imprezie, pije alkohol. W tle można zauważyć balony z napisami "Mrs" oraz "Mr", czyli "Pani" i "Pan".

ycipk-30nfab
Instagram.com
Podziel się

Związek Hemswortha i Cyrus przypomina nieco jazdę na rollercoasterze. Para kilkukrotnie się rozstawała, po to, by w 2012 roku zaręczyć się po raz pierwszy i zerwać te zaręczyny po niecałym roku. Spotkali się ponownie po 3 latach i wygląda na to, że w końcu postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

O Cyrus ostatnio było głośno z powodu zmiany słów piosenki świątecznej "Santa, baby". Gwiazda śpiewa m.in. o tym, iż nie chce futra, biżuterii czy samochodu, bo sama to sobie kupi. Życzy sobie natomiast równej płacy dla kobiet i mężczyzn oraz tego, żeby żaden facet nie wysyłał jej zdjęć genitaliów ani jej nie obmacywał.

ycipk-30nfab

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-30nfab

ycipk-30nfab
ycipk-30nfab