Trwa ładowanie...
ycipk-2sz86h

Blogerka sprawdziła, jak wygląda ideał hejterów z Instagrama. Efekt jest spektakularny

Jak wyglądałoby moje ciało, gdybym słuchała się trollów i hejterów grasujących w mediach społecznościowych? Już wiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ideał hejtera z Instagrama to skrzyżowanie barbie z z bardzo nieudanym eksperymentem chirurga plastycznego
Ideał hejtera z Instagrama to skrzyżowanie barbie z z bardzo nieudanym eksperymentem chirurga plastycznego (Youtube.com)
ycipk-2sz86h

Sprawdziła to Chessie King, blogerka, która promuje trend pozytywnego ciała. Chessie gościnnie wzięła udział w międzynarodowej kapanii fundacji Cybersmile. W nagraniu na YouTubie krok po kroku zmienia swoje ciało zgodnie z poradami internetowych hejterów. Efekt jest spektakularny. Na końcu filmu przypomina krzyżówkę dmuchanej lali z sex-shopu, barbie i ofiary hydraulika, który z dnia na dzień postanowił wziąć się za chirurgię plastyczną.

Można się śmiać, ale hejt i trolling w internecie ma wielki wpływ szczególnie na nastolatki. Często bezrefleksyjnie biorą do siebie nienawistne komentarze, a to odbija się mocno na ich samoocenie, może prowadzić do zaburzeń odżywiania, depresji, różnych zachowań autodestrukcyjnych.

ycipk-2sz86h

Fundacja Cybersmile przeciwstawia się cyberprzemocy, zastraszaniu, promuje bezpieczeństwo i różnorodność w sieci. Twórcy akcji podają, że w ciągu pierwszego dnia kampania dotarła do około 48 tys. osób.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2sz86h

ycipk-2sz86h
ycipk-2sz86h