Trwa ładowanie...

Bode Miller znów zostanie ojcem. Nowy start po tragedii

Bode Miller znów zostanie ojcem. Sportowiec ogłosił ze swoją żoną Morgan Beck, że niedługo ich rodzina powiększy się aż o dwóch nowych członków.
Share
Bode Miller znów zostanie ojcem
Bode Miller znów zostanie ojcemŹródło: ONS.pl
dhsn9wh

Bode Miller spodziewa się bliźniaków

Bode Miller i jego żona Morgan Beck ogłosili w poniedziałkowym odcinku "Today", że spodziewają się bliźniaków.

- Od początku naszego związku Bode zawsze mówił: "Chcę takich samych chłopców" - przyznała Beck w programie.

dhsn9wh

Żona Millera opowiedziała także, że gdy poszła na pierwsze badania i dowiedziała się, że jest w ciąży bliźniaczej, była bardzo zaskoczona. Ujawniła w poście na swoim koncie na Instagramie, że chłopcy mają przyjść na świat 11-tego listopada.

Rocznica śmierci córki – Emeline

Para pobrała się w październiku 2012 roku, a niedługo po ślubie na świat przyszły ich dzieci - syn Nash i córka Emelie. Emelie niespełna dwa lata po urodzeniu tragicznie zmarła. Utonęła w przydomowym basenie w Kalifornii.

dhsn9wh

W maju Miller ujawnił, że przed śmiercią przeprowadzałł resuscytację krążeniowo-oddechową swojej córki. Dziewczynka zmarła następnego dnia w szpitalu.
Po tragedii Bode Miller podjął misję szerzenia świadomości na temat bezpieczeństwa dzieci w wodzie. Udziela lekcji pływania i prowadzi szkolenia na temat pierwszej pomocy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

dhsn9wh

Podziel się opinią

Share
dhsn9wh
dhsn9wh