Trwa ładowanie...
d1szrig

Bode Miller znów zostanie ojcem. Nowy start po tragedii

Bode Miller znów zostanie ojcem. Sportowiec ogłosił ze swoją żoną Morgan Beck, że niedługo ich rodzina powiększy się aż o dwóch nowych członków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bode Miller znów zostanie ojcem
Bode Miller znów zostanie ojcem (ONS.pl)
d1szrig

Bode Miller spodziewa się bliźniaków

Bode Miller i jego żona Morgan Beck ogłosili w poniedziałkowym odcinku "Today", że spodziewają się bliźniaków.

- Od początku naszego związku Bode zawsze mówił: "Chcę takich samych chłopców" - przyznała Beck w programie.

d1szrig

Żona Millera opowiedziała także, że gdy poszła na pierwsze badania i dowiedziała się, że jest w ciąży bliźniaczej, była bardzo zaskoczona. Ujawniła w poście na swoim koncie na Instagramie, że chłopcy mają przyjść na świat 11-tego listopada.

Rocznica śmierci córki – Emeline

Para pobrała się w październiku 2012 roku, a niedługo po ślubie na świat przyszły ich dzieci - syn Nash i córka Emelie. Emelie niespełna dwa lata po urodzeniu tragicznie zmarła. Utonęła w przydomowym basenie w Kalifornii.

d1szrig

W maju Miller ujawnił, że przed śmiercią przeprowadzałł resuscytację krążeniowo-oddechową swojej córki. Dziewczynka zmarła następnego dnia w szpitalu.
Po tragedii Bode Miller podjął misję szerzenia świadomości na temat bezpieczeństwa dzieci w wodzie. Udziela lekcji pływania i prowadzi szkolenia na temat pierwszej pomocy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

d1szrig

Podziel się opinią

Share
d1szrig
d1szrig