GwiazdyBrooklyn Beckham w Cannes. Nie odrywał rąk od dziewczyny Hany Cross

Brooklyn Beckham w Cannes. Nie odrywał rąk od dziewczyny Hany Cross

Brooklyn Beckham w Cannes. Nie odrywał rąk od dziewczyny Hany Cross
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
22.05.2019 11:13

Brooklyn Beckham i Hana Cross zostali zaproszeni na premierę filmu "Once Upon a Time in Hollywood" w Cannes. Syn gwiazdorskiej pary chętnie okazywał uczucia na czerwonym dywanie. Niedawno 20-latek kłócił się z dziewczyną na ulicy.

Brooklyn Beckham - Cannes 2019

#

Brooklyn Beckham od kilkunastu miesięcy jest zakochany w modelce Hanie Cross. To jego drugi poważny związek – wcześniej był związany z aktorką Chloe Grace Moretz. W przeciwieństwie do niej Cross nie odstępuje młodego celebryty na krok.

Teraz para zjawiła się na premierze nowego filmu Quentina Tarantino. Fotografowie wypatrzyli Brooklyna i Hanę w tłumie gwiazd przed pałacem festiwalowym w Cannes. Byli jednymi ze szczęściarzy, którzy jako pierwsi obejrzeli "Once Upon a Time in Hollywood".

Brooklyn Beckham i Hana Cross

#

20-latek i jego dziewczyna przyciągali uwagę nie mniej niż główni bohaterowie wieczoru – Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Brad Pitt i sam Quentin Tarantino. A to ze względu na swobodę w zachowaniu.

Zakochanym nie przeszkadzały wycelowane w nich aparaty fotograficzne. Beckham z zachwytem patrzył na ukochaną, mocno ją do siebie przytulał i całował. Kilka tygodni wcześniej przyłapano ich na kłótni. Ale młoda miłość rządzi się swoimi prawami – dziś po kryzysie nie ma śladu.