Kierował budowami w hitowym programie. Tak wygląda jego dom

Kierował budowami w hitowym programie. Tak wygląda jego dom

Jak mieszka Artur Witkowski?
Jak mieszka Artur Witkowski?
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA
oprac. JBR
31.01.2024 14:45, aktualizacja: 07.03.2024 10:35

Artur Witkowski z programu "Nasz nowy dom" przez lata pod okiem Katarzyny Dowbor prowadził ekipę remontową. Jak jednak wygląda miejsce, w którym sam mieszka? Dzięki zdjęciom zamieszczanym przez niego w mediach społecznościowych możemy zobaczyć jego dom.

Program "Nasz nowy dom" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych formatów telewizji Polsat. Jego emisja trwa nieprzerwanie od 2013 roku, a Artur Witkowski przez wiele lat był nieodłącznym elementem tej produkcji. W 2022 roku zdecydował się jednak na odejście, a do programu dołączyła nowa ekipa budowlana. Co wiemy o jego obecnym życiu? Witkowski nadal jest aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda jego dom.

Artur Witkowski i jego dom

Artur Witkowski był związany z programem "Nasz nowy dom" od początku jego emisji. W 2022 roku zdecydował się zrezygnować z tej roli, a media podały, że decyzja ta była spowodowana problemami zdrowotnymi Witkowskiego. Mężczyzna miał doświadczyć poważnych powikłań po zapaleniu ucha. Pomimo tego, mężczyzna nadal utrzymywał kontakt z fanami programu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z konta Witkowskiego na Instagramie można wywnioskować, że jego dom znajduje się w pobliżu Wyszkowa - miejscowość ta jest często oznaczana na zdjęciach publikowanych przez niego. Dom urządzono w tradycyjnym stylu. Kuchnia jest wyposażona w białe kafelki i interesującą mozaikę przy kuchence.

Wnętrza domu Artura Witkowskiego
Wnętrza domu Artura Witkowskiego© Instagram

Salon Witkowskiego jest wyposażony w wygodne kanapy, stolik do kawy, półki na książki, gry planszowe i różne drobne bibeloty. Możemy zauważyć również interesujące wykończenie jednej ze ścian, na której umieszczona jest mozaika.

W dużym pokoju jest również miejsce na dużą choinkę. Na zdjęciach widać, że Witkowski i jego żona mają zamiłowanie do wzorzystych zasłon, które dodają wnętrzom przytulności.

W salonie nie brakuje również ceglanego kominka i szafek, które z pewnością są w stanie pomieścić wiele przedmiotów. Dobrze zagospodarowana przestrzeń na przechowywanie jest kluczem do utrzymania porządku. Jeżeli każda rzecz ma swoje miejsce, sprzątanie staje się znacznie łatwiejsze i zdecydowanie szybsze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta