Mówi, jaka atmosfera panuje na planie. Odpowiada za to Romanowska

Mówi, jaka atmosfera panuje na planie. Odpowiada za to Romanowska

Wiesław Nowobilski mówi o współpracy z Romanowską
Wiesław Nowobilski mówi o współpracy z Romanowską
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.12.2023 16:37, aktualizacja: 02.12.2023 17:02

Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą "Nasz nowy dom" już jakiś czas temu. Widzowie mocno skrytykowali decyzję szefa Polsatu o odsunięciu od formatu Katarzyny Dowbor. Jak po miesiącach współpracy układają się relacje na planie?

Katarzyna Dowbor była prowadzącą programu "Nasz nowy dom" od pierwszego odcinka. Nagła decyzja szefa Polsatu o zwolnieniu prezenterki wywołała oburzenie wśród fanów formatu. Internauci nie widzieli w tej roli Elżbiety Romanowskiej i twierdzili, że Dowbor nikt nie dorówna. Minęło już trochę czasu, na antenie pojawiły się nowe odcinki, a ekipa w zmienionym składzie remontuje kolejne domy. Jak obecnie wygląda współpraca za kulisami?

Został zapytany o nową prowadzącą. Odpowiedział krótko

Wiesław Nowobilski jest szefem ekipy remontowej "Naszego nowego domu". Zawsze niezwykle ciepło wypowiadał się o Katarzynie Dowbor. Podkreślał, że jego kontakt z dziennikarką nigdy się nie urwie. Po zakończonej siedmioletniej współpracy przyznał, że będzie mu brakować prezenterki. Czas jednak biegnie do przodu, a ekipa z nową prowadzącą na czele zajęła się kolejnymi projektami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Reporterka Pomponika ostatnio zamieniła kilka słów z Wiesławem Nowobilskim. W pewnym momencie rozmowy zapytała o Elżbietę Romanowską. Jak układa się praca na planie?

- Super się pracuje z Elą. Jak tylko przyszła do programu to wprowadziła takie ciepło. Wszyscy ją od razu polubili; moja ekipa i ekipa filmowa (...). Cała moja ekipa ją też chwali - przyznał.

Nowobilski dyplomatycznie ani słowem nie wspomniał, czy brakuje na planie Katarzyny Dowbor. Tym razem skupił się wyłącznie na nowej prowadzącej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także