Blisko ludziByła dyskryminowana przez swoją szczupłą sylwetkę. W końcu nie wytrzymała i zabrała głos

Była dyskryminowana przez swoją szczupłą sylwetkę. W końcu nie wytrzymała i zabrała głos

Była dyskryminowana przez swoją szczupłą sylwetkę. W końcu nie wytrzymała i zabrała głos
Źródło zdjęć: © Instagram.com
10.11.2017 15:11, aktualizacja: 10.11.2017 16:16

Ofiarami dyskryminacji w sieci, nie są wyłącznie dziewczyny o pełnych kształtach. Z krytyką coraz częściej stykają się też bardzo szczupłe osoby. Jedną z nich jest właścicielka konta na Instagramie o nazwie "Sleepgrips", która postanowiła odpowiedzieć hejterom.

Młoda gwiazda Instagrama nie może pogodzić się z krytycznymi komentarzami od anonimowych internautów. - Przeczytałam aż tak dużo nieprzychylnych opinii dotyczących mojej szczupłej sylwetki, że w końcu zaczęłam je zablokować. (...) Otrzymałam mnóstwo wiadomości od osób, które twierdzą, że wyszczuplam sie w programach graficznych. Według nich to jest niemożliwe, żeby mieć taką sylwetkę. W związku z tym postanowiłam nagrać video, aby udowodnić, że się mylą - czytamy w jej poście.

Dziewczyna jest już zmęczona hejtem. - Większości z was wydaje się, że komentarz w stylu "jesteś niesamowicie chuda" to komplement. Ja się z tym absolutnie nie zgadzam. Całe życie jestem oceniana na podstawie swojego wyglądu przez ludzi, którzy nie rozumieją, że jestem szczupła z natury. Jestem jeszcze bardzo młoda, więc moja szczupła sylwetka nie powinna nikogo dziwić - wyznaje. Od najmłodszych lat słyszała, że wygląda chorobliwie chudo. - Kiedy miałam 7 lat zostałam posądzona o anoreksję. Dodam, że wtedy jeszcze nawet nie rozumiałam tego słowa. Nigdy nie zależało mi na takiej figurze - czytamy.

Nasza bohaterka wyznała, że przez krytyczne komentarze ludzi znienawidziła swoje ciało. - W pewnym momencie postanowiłam przytyć, ale szybko odniosłam porażkę. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie wpłynąć na moje naturalne uwarunkowania. Jest to dla mnie bardzo delikatny temat. Sama staram się nie oceniać innych na podstawie wyglądu. Jest wiele drobnych dziewczyn, którym zależy na nabraniu ciała, a tak niewiele się sobie podoba - twierdzi.

Pod jej postem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Co ciekawe, wiele obserwatorek ma podobny problem. - Całkowicie cię rozumiem. Też jestem chuda i wszyscy zwracają mi na to uwagę. Nawet rodzina mnie krytykuje - pisze jedna z nich. - Jestem bardzo szczupła i wiele osób zarzuca mi anoreksję, a ja mam dopiero 14 lat - żali się kolejna. Wy też doświadczyłyście takiego problemu? A może ktoś z waszych najbliższych się z nim zmaga? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Kobieta