GwiazdyByła gwiazdą lat 90. Tak wygląda dzisiaj Katarzyna Śmiechowicz

Była gwiazdą lat 90. Tak wygląda dzisiaj Katarzyna Śmiechowicz

Katarzyna Śmiechowicz zachwycała w latach 90.
Katarzyna Śmiechowicz zachwycała w latach 90.
Źródło zdjęć: © East News

14.11.2021 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Śmiechowicz przed laty zdobyła tytuł Miss Topless Europy. Wówczas zainteresował się nią sam Steven Spielberg i zaprosił ją do oscarowej "Listy Schindlera". Co dziś u niej słychać?

W latach 90. Katarzyna Śmiechowicz zaczęła poważnie myśleć o światowej karierze. Na koncie miała kilka ról, m.in. w "Liście Schindlera".

- W Cannes zostałam przedstawiona amerykańskim producentom. Zauważono mnie i zaproponowano rolę. Od razu po powrocie do Polski zaczęłam przygotowywać się do wyjazdu do Los Angeles - opowiadała Bohdanowi Gadomskiemu z "Angory".

Katarzyna Śmiechowicz
Katarzyna Śmiechowicz© AKPA

Katarzyna Śmiechowicz była wielką gwiazdą

W Polsce Śmiechowicz robiła prawdziwą furorę. Często pojawiała się na okładkach gazet, a reżyserzy proponowali jej rozbierane role. Co prawda nie dostała się do szkoły aktorskiej, ale spełniała swoje marzenia.

- W pewnym momencie zaczęło mnie ciągnąć w świat. Uznałam, że skoro w Polsce mnie zauważono, to będę też zauważona poza krajem - mówiła w jednym z wywiadów.

Katarzyna Śmiechowicz
Katarzyna Śmiechowicz© AKPA

Gwiazda wyjechała za ocean, gdzie chodziła na mnóstwo castingów i szlifowała język. Katarzyna podpisała nawet umowy na dwa filmy w Hollywood, ale oba nie doszły do skutku. Śmiechowicz postanowiła wrócić do Łodzi, ale na swojej drodze spotkała Dominika Leconte - wiceprezesa Sony Pictures Television.

Zakochani pobrali się w 2002 r. i wyprawili huczne wesele. W 2010 r. powitali na świecie bliźniaki. W tamtym czasie gwiazda zaczęła dostawać mnóstwo zawodowych propozycji z Polski. Kilka z nich przyjęła, dlatego Polacy mogli zobaczyć ją w produkcjach takich jak "Chłopaki nie płaczą", "Daleko od noszy" czy "Testosteron".

Katarzyna Śmiechowicz
Katarzyna Śmiechowicz© AKPA | AKPA

Katarzyna Śmiechowicz dzisiaj

Obecnie Katarzyna Śmiechowicz ma 51 lat i mieszka w Los Angeles. To tam skupia się na tworzeniu scenariuszy, pracuje też nad własnym projektem. Kilka dobrych miesięcy temu plotkowano, że ma romans z Marcinem Gortatem. Śmiechowicz miała pocieszać go po rozstaniu z Alicją Bachledą-Curuś.

Plotki okazały się wyssane z palca, a Katarzyna wciąż jest szczęśliwa u boku męża. Gortat również niedawno wziął ślub. Kasia i Dominik wychowują 11-letnich synów, którzy w USA są rozpoznawalnymi modelami dziecięcymi.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także