GwiazdySą razem od 32 lat. Chotecka i Pazura zdradzili, co skłoniło ich do wzięcia ślubu

Są razem od 32 lat. Chotecka i Pazura zdradzili, co skłoniło ich do wzięcia ślubu

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą od 32 lat
Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą od 32 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
14.11.2021 11:07

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są przykładem na to, że osoby działające w show-biznesie mogą stworzyć szczęśliwe i niezwykle trwałe związki. Aktorzy są ze sobą przeszło 32 lata. Ich zdaniem przepisem na udaną relację damsko-męską jest po prostu miłość, która w przypadku tej pary nie wygasa.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się na korytarzu łódzkiej filmówki, co dało początek ich pięknej relacji. Jednak aktorka nosiła w sobie pewną obawę i była sceptycznie nastawiona do formalizowania związku. W końcu po 14 latach bycia razem Chotecka i Pazura wzięli ślub w Rzymie w towarzystwie zaledwie kilkunastu osób. Małżeństwo pobłogosławił nawet sam papież Jan Paweł II. W ostatnim wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli, co było przyczyną, dla której zdecydowali się wreszcie zostać mężem i żoną. 

Radosław Pazura oświadczał się Dorocie Choteckiej kilkukrotnie 

"Radek oświadczył mi się ze trzy cztery razy, pierścionki przyjmowałam, z decyzją było gorzej. Później los zdecydował trochę za nas, bo wszyscy chyba wiedzą, że Radek miał wypadek ileś lat temu, w związku z tym pomyślałam sobie, że będę sama, nic mi nie zostanie, gdy zostanę sama. Pomyślałam, że to był największy błąd, bo ja się bałam tego ślubu. Natychmiast jak ozdrowiał i mi się oświadczył, to oczywiście przyjęłam i wzięliśmy ślub. To była jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam" – stwierdziła Dorota Chotecka. 

Wypadek samochodowy przewartościował ich życie 

Aktorka w rozmowie z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" opowiedziała szczegóły tych ostatnich już zaręczyn, które miały miejsce niedługo po wypadku. Radosław Pazura oświadczył się jej w czasie świąt wielkanocnych przy obecności całej rodziny. Sam jeździł jeszcze na wózku z nogą w temblaku i czuł, że już dłużej nie może czekać. Z racji tego, że uroczystość zaślubin we Włoszech była niewielka, to para postanowiła wyprawić swego rodzaju wesele z okazji 10. rocznicy ślubu. Zaprosili na nie około stu gości. 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura przez lata starali się o dziecko. Aktorka w wywiadzie dla "Vivy!" przyznała, że po przekroczeniu czterdziestki nie było to takie proste. Obudził się w niej jednak silny instynkt macierzyński, a nieudane próby zajścia w ciążę wywoływały u niej dużą frustrację. Dodała, że w tej niełatwej sytuacji nie korzystała z pomocy lekarskiej, lecz postanowiła zaakceptować to, co przyniesie jej życie. W 2007 roku Chotecka i Pazura powitali na świecie swoją córkę, której dali na imię Klara. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl