Trwa ładowanie...

"Byliśmy jak papużki nierozłączki". Związek Edyty Herbuś i Dawida Ozdoby

Media obiegła wiadomość o nagłej śmierci Dawida Ozdoby. 45-letni tancerz i zawodnik MMA w przeszłości związany był z Edytą Herbuś. O kulisach ich związku mężczyzna opowiedział w książce "Wieczór panieński - cała prawda". Jak zapewniał, pomagał aktorce rozwijać karierę.

Edyta Herbuś i Dawid Ozdoba byli parąEdyta Herbuś i Dawid Ozdoba byli parąŹródło: Facebook
d2hzja0
d2hzja0

Trener personalny, tancerz erotyczny, zawodnik MMA. Dawid Ozdoba uznawany był za legendę freak fightu, a wiec walki z różnicami w umiejętnościach. O mężczyźnie było także głośno za sprawą związku z aktorką Edytą Herbuś. Na początku znajomości byli nierozłączni.

Związek Edyty Herbuś i Dawida Ozdoby

- Byliśmy jak papużki nierozłączki. Nie była gwiazdą, nikt jej nie znał. Wszędzie z chłopakami ją polecaliśmy, taka jest prawda. Wszędzie, gdzie mieliśmy znajomości, mówiliśmy, że znamy taką piękną dziewczynę, załatwialiśmy jej pracę. Pomagałem jej, bo ją kochałem! - mówił przed laty w rozmowie z "Super Expressem". Dawid Ozdoba i Edyta Herbuś przez pewien czas tworzyli zgraną parę. W ich związku nie brakowało jednak emocji.

O kulisach tej relacji mężczyzna opowiedział na łamach książki "Wieczór panieński - cała prawda". Wspominał, że kiedy pierwszy raz zobaczył Edytę Herbuś, niemal od razu się zauroczył. Zaproponował, że odwiezie ją do domu. Aktorka zgodziła się na propozycję. Tego dnia dała mu także numer telefonu. Niedługo potem, zamieszkali razem. Tancerz wielokrotnie podkreślał, że pomagał rozwijać karierę Edycie Herbuś. Aktorka po otrzymaniu propozycji udziału w Tańcu z Gwiazdami miała zerwać znajomość.

d2hzja0

Wspomniana książka autorstwa Anny Bogusławskiej, powstała na podstawie dzienników Dawida Ozdoby i wywołała niemałe zamieszanie. To w niej mężczyzna przedstawił kontrowersyjne kulisy związku z Edytą Herbuś.

Dawid Ozdoba nie żyje

Informacje o śmierci Dawida Ozdoby przekazała mama tancerza. Poprosiła także, żeby na razie nie pytać jej o szczegóły. "Synku, Twój czas się zatrzymał. Niech te skrzydła zaniosą Ciebie do ukochanego Dziadka i Babci. Do zobaczenia" - napisała na Instagramie.

- Nie pytajcie co, jak, dlaczego. Choroba zwyciężyła. Pomódlcie się, proszę, za spokój jego duszy - czytamy w komunikacie grupy tancerzy, BadBoys ProTeam Polish Chippendales, do której należał.

Tancerz i zawodnik MMA od dłuższego czasu zmagał się z depresją. Podkreślał, jak ciężka jest ta choroba. - To jest zabójcza choroba. Ja przeżyłem depresję. Chociaż jeszcze nie wiem czy do końca przeżyłem - mówił wówczas.

d2hzja0

Rodzinie i bliskim Dawida Ozdoby składamy szczere kondolencje.

Jeśli zmagasz się z myślami samobójczymi, możesz skorzystać z darmowych infolinii:

  • Antydepresyjny Telefon Zaufania (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) - 22 484 88 01;
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym, codziennie od godz. 14 do 22 - 116 123;
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny codziennie przez całą dobę - 116 111;
  • Zawsze możesz po prostu zadzwonić pod nr alarmowy 112 i zgłosić zagrożenie życia swojego lub osoby, o której wiesz, że planuje samobójstwo.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dwa dni po wyjściu ze szpitala próbował popełnić samobójstwo. Dzisiaj mówi otwarcie o depresji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2hzja0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hzja0