Blisko ludziCezary Pazura mówi, że ma 39 lat. O co tu chodzi?

Cezary Pazura mówi, że ma 39 lat. O co tu chodzi?

Edyta i Cezary Pazurowie
Edyta i Cezary Pazurowie
Źródło zdjęć: © ONS

08.03.2021 09:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor lada moment skończy 60 lat, jednak - jak sam mówi - bynajmniej nie czuje się jak sześćdziesięciolatek. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że "tak naprawdę" ma 39 lat i zdradził swój sekret na zachowanie młodości.

– Ja mam 39 lat i nie dam sobie wmówić, że mam 59 - powiedział w rozmowie z dziennikiem Cezary Pazura. Jak się okazało, mówił poważnie. Aktor wyznał, że wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy zapytany przez swoje dzieci o wiek powiedział, że ma 37 lat. Od tego czasu Pazura "neguje" swój rok urodzenia i twierdzi, że "jego duch się nie starzeje".

Sposób Machulskiego

Aktor wyznał, że taki "patent" na zachowanie młodości podpatrzył u Jana Machulskiego. - Tańczył z nami po 60. roku życia na dyskotekach i mówił do nas: "Wiem, że się dziwnie na mnie patrzycie, ale w sercu ja mam 27 lat, zrozumiecie to jak dorośniecie" – wspominał aktor w rozmowie z "Faktem". Zdradził również, że w trosce o długowieczność bardzo dba o kondycję i regularnie ćwiczy na siłowni. Pazura zaznaczył przy tym, że robi przede wszystkim dla zachowania formy i dobrego samopoczucia, natomiast takie kwestie jak zmarszczki i inne oznaki starzenia się w ogóle nie są dla niego kłopotem.

Młodsza żona Edyta

Edyta i Cezary Pazurowie od lat tworzą zgrane małżeństwo. Ich relacja dla wielu osób jest dowodem na to, że wiek nie gra większej roli, jeśli dwoje osób połączy silne uczucie. Aktor jest starszy od swojej partnerki aż o 26 lat - przynajmniej rocznikowo. Para jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się fragmentami ze swojego życia prywatnego. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak życzyć małżeństwu jeszcze więcej miłości i wspaniałych chwil, a panu Cezaremu - mnóstwa młodzieńczej energii!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także