GwiazdyCezary Pazura rzadko mówi o najstarszej córce. Wyjawił, co po nim ma

Cezary Pazura rzadko mówi o najstarszej córce. Wyjawił, co po nim ma

Cezary Pazura z córką
Cezary Pazura z córką
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ
01.06.2021 09:01

Aktor jest ojcem czwórki dzieci, troje ma ze swoją trzecią żoną – Edytą Pazurą. 32-letnia Anastazja to owoc jego pierwszego małżeństwa. Pazura wyjawił ostatnio, jakie cechy odziedziczyła po nim najstarsza latorośl.

Anastazja urodziła się w 1988 r. Gwiazdor był zmuszony wychowywać ją sam – matka dziewczyny Żaneta miała poważne problemy z narkotykami i zwyczajnie nie była w stanie zajmować się córką. Ostatecznie porzuciła rodzinę i dopiero po jakimś czasie Pazura odkrył, że trafiła do Monaru, gdzie zmarła.

Po jakimś czasie w rolę matki dla Anastazji weszła Weronika Marczuk i bardzo się z nią zżyła. Wiele lat po rozwodzie wyznała, że Pazura nie chciał starać się z nią o ich wspólne dziecko. Czuła, że jedynym jej obowiązkiem jest opiekować się Anastazją.

Cezary Pazura – córka

– Wyszłam za mąż, kiedy miałam 23 lata. To nie był czas na dzieci, tylko na studia i pracę. Poza tym w tym związku było już dziecko mojego męża, które trzeba było wychować. Anastazja miała pięć lat, kiedy zamieszkaliśmy razem – wyznała Ukrainka w wywiadzie dla edziecko.pl. – Nie umiałam wtedy zdecydować o swoich priorytetach i zawalczyć o swoje dziecko. Potem jako singielka nie wyobrażałam sobie, że mogę urodzić dziecko tylko dla siebie – wyjaśniła.

Anastazja miała 17 lat, kiedy Marczuk zniknęła z jej życia. Niedługo później Pazura związał się z dużo młodszą Edytą. Dziś córka aktora ma 32 lata zajmuje się grafiką i rysunkiem. Skończyła natomiast Warszawską Szkołę Filmową. W rozmowie z Plotkiem Cezary nieco o niej opowiedział.

– Nie jestem ojcem zaborczym, ale jestem ojcem, który już zna życie. (...) Moje dzieci odziedziczyły po mnie, zwłaszcza najstarsza córka, pewną naiwność – wyjaśnił. –  Ona wierzy ludziom, to jest wspaniała cecha, ale w kontaktach takich intymnych może się okazać cechą, która niekoniecznie pomaga. Zawsze służyłem jej radą, zawsze jej służyłem pomocą, ale to jest zawsze jej wybór – podkreślił.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta