Trwa ładowanie...

Chłopiec zgubił kopertę z pieniędzmi od taty. Miał dużo szczęścia

Na początku kwietnia słupszczanin znalazł kopertę, w której było 300 zł i kartka z napisem. Okazało się, że pieniądze należały do 13-latka. Po nitce do kłębka, udało się go odszukać.

Share
Chłopiec odzyskał kopertę z pieniędzmi
Chłopiec odzyskał kopertę z pieniędzmiŹródło: KMP Słupsk
d2rrm6o

"Mateusz z okazji świąt wielkanocnych 2021, 300 zł – 28.03.2021 tata" – widniało na kartce zaadresowanej do 13-latka. Te kilka słów wystarczyło, aby po kilkunastu dniach odszukać chłopca.

Znalazł kopertę z pieniędzmi

Jak podaje policja w Słupsku, koperta z pieniędzmi leżała przy ścieżce rowerowej. Znalazł ją 65-letni mężczyzna. Na początku sam próbował znaleźć właściciela, ale bezskutecznie. Zdecydował, że zaniesie pieniądze z kartką na policję.

d2rrm6o

Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie wielkanocnego prezentu na swoich stronach internetowych. W końcu zgłosiła się mama chłopca, dla którego przeznaczony był podarunek.

- 30 kwietnia do komisariatu przyszła mama Mateusza, która okazała dokumenty świadczące o tym, że koperta należy do jej 13-letniego syna i krok po kroku opowiedziała o okolicznościach jej utraty - powiedziała sierż. szt. Monika Sadurska z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku.

Informacja o kopercie dotarła do bliskich Mateusza. Zauważyli ogłoszenie w sieci i połączyli fakty, dzięki temu mama chłopca zgłosiła się na komisariat. Dzielnicowy skontaktował się również z ojcem chłopca, który podziękował znalazcy za uczciwość.

Minister Czarnek: "Take it easy". Ekspertki komentują

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2rrm6o

Podziel się opinią

Share
d2rrm6o
d2rrm6o