Trwa ładowanie...

Cichopek wsparła Kurdej-Szatan. Dodała krótki, acz znaczący komentarz

Katarzyna Cichopek postanowiła wesprzeć koleżankę w trudnym momencie? W sieci aż huczy, że aktorka odważyła się symbolicznie skomentować najnowszy wpis Kurdej-Szatan.

Share
Kasia Cichopek wsparła Basię Kurdej-SzatanKasia Cichopek wsparła Basię Kurdej-SzatanŹródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Barbara Kurdej-Szatan
d4d2bid

Zamieszanie wokół Barbary Kurdej-Szatan nie cichnie. Mimo że aktorka szybko usunęła kontrowersyjny, emocjonalny wpis, a następnie przeprosiła za swoje zachowanie, wylało się na nią morze hejtu. Przez ostatnie dni gwieździe udało się nieco ochłonąć, zaczynać nabierać dystansu. Najnowszy wpis Kurdej-Szatan był wyrazem nadziei. Aktorka dostała dużo wsparcia w komentarzach od znajomych oraz fanów. Najbardziej zaskoczyła jednak wszystkich reakcja Kasi Cichopek.

Katarzyna Cichopek dodała emotikonę serca pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan

- Dziś nad Warszawą wyszło słońce. Dziękuję wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei i nadzieja we mnie rośnie... na wszelkie dobro - napisała Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie.

d4d2bid

Słowa wsparcia zostawiło wiele celebrytek i celebrytów. Wśród komentarzy możemy znaleźć wypowiedzi m.in. Joanny Koroniewskiej, Joanny Moro, Ani Wendzikowskiej czy Pauliny Sykut-Jeżyny. Jednak to ciepła reakcja Cichopek zaskakuje najbardziej - aktorka po raz pierwszy okazała wsparcie dla Barbary Kurdej-Szatan. Nie uszło to uwadze czujnych internautów, którzy zaczęli ostrzegać gwiazdę "M jak miłość".

- Kacha, Ty się nie wychylaj, bo będziesz następna!

- Typuje kolejną do zwolnienia w TVP. Jacek patrzy! - można przeczytać wśród komentarzy.

Czyżby widzowie obawiali się, że ten jeden znak może zaważyć na telewizyjnej karierze Cichopek?

Dużo wsparcia i... dużo hejtu

Nie wszyscy jednak wykazują choć cień zrozumienia dla całej sytuacji, którą cały czas piętnują. Obrywa się też wspierającym Kurdej-Szatan. Wiele osób uważa, że koledzy po fachu wspierają aktorkę bezrefleksyjnie. Pojawia się mnóstwo przykrych, czasem niecenzuralnych określeń.

d4d2bid

- Rozumiem, że skoro tak ją mocno wspieracie, to uważacie, to co ona? Nie widzicie jej błędów? - brzmi część jednego z komentarzy, wymierzonego m.in. w Tomasza Oświęcińskiego, Katarzynę Cichopek, Paulinę Sykut-Jeżynę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

d4d2bid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d2bid
d4d2bid