Trwa ładowanie...

Powiedziała, z iloma chłopakami się całowała. Reakcja mamy zaskakuje

Popularny duet tiktokerek postanowił nagrać film, podczas którego zagra w prostą grę - prawda lub kieliszek. Szczera odpowiedź córki na jedno pytanie sprawiło, że mama doznała niezłego szoku.

Mama i córka podbijają TikToka Mama i córka podbijają TikToka Źródło: Instagram, fot: mamaiwerka
d3kejq2

Weronika i Aneta Osińskie z powodzeniem podbijają TikToka. To niezwykły duet - twórczynie nagrań to bowiem matka i córka, które pokazują, jak świetną relację tworzą. Obie chętnie biorą się za tworzenie filmów, podążając za trendami. Podczas nagrywania jednego z wyzwań, mama Weroniki mogła dowiedzieć się czegoś ciekawego z życia miłosnego córki. Jej reakcja powala na łopatki.

Zagrały w "prawda czy wyzwanie". Reakcja mamy - bezcenna

Zabawa ma prosty przebieg; najpierw słyszymy pytanie, później, jeśli nie zdecydujemy się powiedzieć prawdy, łapiemy i wypijamy zawartość kieliszka. Młodsza tiktokerka usłyszała pytanie "z iloma chłopakami się całowałaś?". Na twarzy Weroniki pojawia się zaskoczenie i uśmiech. Dziewczyna zaczęła się zastanawiać, czy ma policzyć wszystkich chłopców, którzy dostali od niej całusa. Po chwili zastanowienia przyznała się mamie, że naliczyła... od 50 do 100 chłopaków!

d3kejq2

Trudno się dziwić reakcji mamy, która nie mogła ukryć zdziwienia i niedowierzania. Gestykulacja i wyraz twarzy kobiety mówią jednak wszystko. Sama liczba 50 wydaje się duża, a młoda tiktokerka nie jest pewna, czy chłopców od całusów nie było więcej. Zaskoczenie mamy Werki jest uzasadnione, czy może jednak podana przez Werkę liczba nie powinna robić wrażenia?

Mama i Werka podbijają TikToka

Duet śledzi już prawie 1,5 miliona użytkowników. Tematykę TikToka można określić jako szeroki lifestyle. Panie wspólnie nagrywają wyzwania, krótkie, rozbawiające fanów skecze z życia codziennego, a nawet układy taneczne. Oglądając nagrania nie trudno odnieść wrażenie, że między kobietami jest szczególna więź. Pozostaje tylko zazdrościć tak dobrego kontaktu!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Daj się odmienić. Zaskakująca przemiana matki i córki

d3kejq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kejq2