Co widzisz na obrazku? Psychotest ujawni niewygodną prawdę

Co jako pierwsze widzisz na tym obrazku?
Co jako pierwsze widzisz na tym obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok | Mia Yilin

15.02.2024 21:47, aktual.: 16.02.2024 08:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Psychotesty biją rekordy popularności w mediach społecznościowych. Zwykle przyglądanie się grafikom ma zdradzić nasze pozytywne cechy. Ta iluzja optyczna ma na celu wyciągnąć z nas to, co najgorsze. Liczy się pierwsze skojarzenie.

Przyjrzyj się powyższej grafice przez trzy sekundy i powiedz, co widzisz. Ten szybki psychotest ma zdradzić to, co w tobie najgorsze. Świadomość wad może być pomocna. W końcu, aby zmienić się na lepsze, musimy wiedzieć, nad czym pracować.

Spójrz na ilustrację i poznaj swoją wadę

Każdy z nas jest niepowtarzalny, nie tylko z wyglądu, lecz także poszczególnych cech charakteru. Aby dążyć do samorealizacji, dobrze jest uświadomić sobie mocne i słabe strony, również osobowości. Ten szybki test ma w tym pomóc. Zastanów się, co widzisz najpierw, a następnie przeczytaj, o czym to świadczy. Interpretację potraktuj oczywiście z przymrużeniem oka, bo obrazkowy psychotest nie zastąpi konsultacji z profesjonalistą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mia Yilin to użytkowniczka TikToka, która zdobyła ogromną popularność dzięki udostępnianiu psychotestów. Ten szybki rodzaj rozrywki może też pomóc w zrozumieniu samego siebie. Tym razem przyglądamy się słabszym stronom.

Jeżeli widzisz na grafice dłoń, jest wysoce prawdopodobne, że masz problemy z podejmowaniem decyzji w prostych, codziennych sytuacjach. Czasem wybór pomiędzy np. kawą i herbatą przeciąga się w nieskończoność. Z drugiej jednak strony, gdy znajdziesz się w kryzysowym, stresującym położeniu, rozwiązywanie problemu przychodzi ci z łatwością.

Co w przypadku, gdy na ilustracji najpierw rzucił ci się w oczy krzyczący mężczyzna? Bardzo dużo czasu spędzasz na rozmyślaniach, spostrzegając zarówno swoje mocne, jak i słabe strony. Niestety taka pogłębiona autorefleksja sprawia, że masz problemy z samoakceptacją. Twój wewnętrzny krytyk działa na najwyższych obrotach i brak ci wyrozumiałości dla samego siebie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także