Co widzisz na obrazku? Diagnoza ma być bezbłędna

Co widzisz na obrazku? Diagnoza ma być bezbłędna

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok | @mia_yilin
oprac. KPL
08.02.2024 12:44, aktualizacja: 07.03.2024 09:57

Zagadki w formie optycznej iluzji to prawdziwy hit na TikToku. Twórcy takich filmików twierdzą, że pierwsza rzecz, którą zobaczy się na obrazku, może wiele powiedzieć o charakterze, osobowości czy predyspozycjach patrzącego. Jesteście gotowi zmierzyć się z jedną z nich?

W internecie aż roi się od iluzji optycznych i testów osobowości. Oczywiście przeprowadzać należy je dla zabawy, bez przywiązywania się do zamieszczonych pod nimi psychologicznych diagnoz. To jednak świetne ćwiczenie dla mózgu.

Co widzisz na obrazku?

Tiktokerka Mia Yilin wyspecjalizowała się w wyszukiwaniu ciekawych iluzji optycznych. Często zamieszcza na swoim profilu interesujące zdjęcia, którym towarzyszy komentarz wyjaśniający, co dany obraz mówi o osobowości oglądającego. Wiele osób w komentarzach podkreśla, że jej opisy są wyjątkowo trafne i zgodne z ich własnymi obserwacjami. Oto jedna z nich. Spójrz i odpowiedz, co widzisz na obrazku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mózg czy dłonie? Iluzja powie o tobie prawdę?

— Jeśli jako pierwsze w oczy rzuciły ci się dłonie, jesteś osobą bardzo ufną. Nigdy nie myślisz o drugim człowieku źle, a nawet jeśli ktoś cię skrzywdzi, często decydujesz się wybaczyć. Istnieje jednak wyjątek. Jeśli ktoś obrazi twoją rodzinę lub przypisuje sobie twoją ciężką pracę, urazę będziesz czuć do końca życia — tłumaczy Mia.

— Jeśli jednak to mózg był pierwszy, jesteś osobą myślącą bardzo logicznie. Masz szalenie dobrą intuicję i zawsze wiesz, kiedy ludzie robią coś za twoimi plecami. Zwykle jednak wolisz nie konfrontować się z nimi, ponieważ bawi cię, gdy coś kombinują — dodaje.

Pod filmikiem można zobaczyć sporo komentarzy. Wielu internautów zgadzało się z tezami przedstawionymi przez autorkę i — jak się okazało — większość z nich zobaczyła właśnie mózg lub dłonie, a część — i to, i to. - Zobaczyłam dłonie nad mózgiem w tym samym czasie, więc jestem trochę jednym i drugim, co jest w sumie prawdą — pisze jedna z użytkowniczek aplikacji.

Jaka jest twoja odpowiedź?

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta