Trwa ładowanie...
d1mf717

Co włożyć zamiast banalnych rajstop? Odkrywamy nogi na wiosnę

Czas odkryć nogi w modnych rajstopach. Modele z różnym poziomem krycia pomogą nam przełamać rutynę, dodać stylizacji nieco lekkości i zrezygnować z grubych rajstop. Odważniejsi mogą się skusić na podkolanówki lub zakolanówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakolanówki możesz włożyć np. do modnej, trapezowej sukienki
Zakolanówki możesz włożyć np. do modnej, trapezowej sukienki (iStock.com, Fot: iStock)
d1mf717

Podkolanówki, rajstopy, zakolanówki, pończochy — niebanalne inspiracje

Efektowne rajstopy w stylu glamour lub pensjonarskie zakolanówki to ciekawa alternatywa dla klasyki. Efekt założonych na cieńsze rajstopy skarpetek, podkolanówek lub pończoch może odmienić stylizacje, które już nam się znudziły. Jedną z popularnych inspiracji są rajstopy imitujące pończochy z pasem i podwiązkami lub modele z imitacją szwu z tyłu nogi. Pierwsza opcja dodaje seksapilu i idealnie nadaje się na randkę — druga to klasyczny akcent, który doskonale sprawdzi się w formalnym stroju ze spódnicą ołówkową i szpilkami.

Odważne trendy — zakolanówki

Podobnie jak kozaki nad kolano, zakolanówki mają swoje grono zwolenników i przeciwników. Odsłonięty fragment ud przyciąga spojrzenia, ale nogi pozostają zakryte. Jak ogólnie wiadomo — klasycznych pończoch się nie pokazuje, ale takie sprytne rajstopy pomogą nam przemycić odrobinę bieliźnianego seksapilu do codziennych strojów. Można skorzystać z imitujących rajstop lub włożyć zakolanówki na cieńsze rajstopy. Zakolanówki w odpowiednim rozmiarze powinny sięgać kilka centymetrów nad kolano, a ich górna krawędź nie powinna się wpijać w udo.

d1mf717

Jak pensjonarka — odważysz się włożyć podkolanówki?

Ubrania i dodatki "japan style" przywędrowały do nas z Dalekiego Wschodu i wprowadziły kilka ciekawych trendów. Mundurki, plisowane, kraciaste spódniczki oraz nieodzowne zakolanówki i podkolanówki kojarzą się z młodością i potrafią skutecznie dodać seksapilu. Należy go jednak umiejętnie dawkować, aby nie przekroczyć granicy wulgarności. Zakolanówki i podkolanówki do spódnicy wkładamy tylko na nieformalne okazje. Randka, spotkanie ze znajomymi czy inne prywatne spotkanie — tak, służbowa kolacja lub uroczystości rodzinne — zdecydowanie nie.

Druga odsłona tego praktycznego elementu kobiecej garderoby to docieplanie. Jedni wybiorą na długą wycieczkę wysokie, górskie skarpety z merynosa, inni z kolei postawią na docieplające podkolanówki, które w niektórych przypadkach najwygodniej włożyć na spodnie.

d1mf717

Podziel się opinią

Share

d1mf717

d1mf717