Trwa ładowanie...

Córka Kasi Kowalskiej nie do poznania! Na święta postawiła na naturalność

Córka Kasi Kowalskiej wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie bez znaczenia pozostaje jej charakterystyczny i bardzo odważny styl. Niedawno Ola wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza. Podczas, które spędza z najbliższymi, postanowiła zrezygnować z wyzywającego wizerunku i postawiła na naturalność. Tak bardzo, że aż trudno ją rozpoznać.
Share
Odważny wizerunek Oli Kowalskiej.
Odważny wizerunek Oli Kowalskiej.Źródło: Instagram.com
d3uq39n

Zdjęciem z córką pochwaliła się sama Kasia Kowalska. Wokalistka wrzuciła je na swój instagramowy profil. Dopiero, kiedy Ola zmyła tonę wyrazistego makijażu widać, że jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy.

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Jedyne z czego 20-letnia córka polskiej gwiazdy nie zrezygnowała to sztuczne, długie i bardzo gęste rzęsy. Obie panie pokazały się na fotografii w naturalnych, wygodnych wydaniach, a internauci nie kryli, że według nich wyglądają jak siostry.

d3uq39n

"Jakie piękne dwie buźki", "Cudnie wyglądacie", "Jak siostry" - czytamy pod wpisem Kowalskiej. Oczywiście nie zabrakło wielu serdecznych życzeń.

Co ciekawe, na co dzień Ola Kowalska stawia na mocno podkreślone oczy, pomalowane modną wśród gwiazda matową szminką usta i bardzo odważne stroje. W której wersji podoba wam się bardziej?

d3uq39n

Podziel się opinią

Share
d3uq39n
d3uq39n