GwiazdyCórka Marty Kaczyńskiej pochwaliła się wyjątkowym prezentem komunijnym. Jak uroczo!

Córka Marty Kaczyńskiej pochwaliła się wyjątkowym prezentem komunijnym. Jak uroczo!

Córka Marty Kaczyńskiej pochwaliła się wyjątkowym prezentem komunijnym. Jak uroczo!
Źródło zdjęć: © Forum
Martyna Wojciechowska

03.05.2017 18:13, aktual.: 04.05.2017 06:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno młodsza córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Wydarzenie to było okazją do rodzinnego spotkania, podczas którego nie zabrakło również Jarosława Kaczyńskiego. Na zdjęciach opublikowanych w sieci widać całą rodzinę w komplecie. Ta uroczystość miała wyjątkowe znaczenie nie tylko dla rodziców, ale przede wszystkim dla 10-letniej Martynki. Wiemy, jakie prezenty otrzymała od bliskich.

Marta Kaczyńska jest bardzo dumna ze swojej córeczki. Tego dnia dziewczynka miała na sobie śnieżnobiałą sukienkę i wianek z białych kwiatów. Po uroczystościach komunijnych, które odbyły się w kościele pw. Chrystusa Króla w Gdyni, cała rodzina rozpoczęła świętowanie. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów.

Marta na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na których widać, jak dziewczynka cieszy się z upominku. Widzimy na nim małego pieska z czerwoną kokardką siedzącego na dziecięcym krzesełku. Martynka trzyma drogi aparat fotograficzny i robi mu zdjęcie. Czyżby chciała iść w ślady swojej mamy, która jest miłośniczką fotografii? Wszystko na to wskazuje.

Obraz
© Instagram.com

Obserwatorki Marty Kaczyńskiej składają jej córeczce najlepsze życzenia i zachwycają się podarunkiem. Dziewczynka chyba nie będzie narzekać na prezenty.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (694)
Zobacz także