GwiazdyCórka Pieńkowskiej zmieniła się nie do poznania. Poszła w ślady mamy

Córka Pieńkowskiej zmieniła się nie do poznania. Poszła w ślady mamy

Małgorzata Pieńkowska z córką Iną
Małgorzata Pieńkowska z córką Iną
Źródło zdjęć: © akpa
oprac. JPI
18.05.2021 12:41

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej, Ina w tym roku skończy 30 lat. Młoda gwiazda, tak jak jej mama została aktorką i ma na swoim koncie już kilka serialowych i filmowych ról. Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę.

Małgorzata Pieńkowska jest znaną aktorką, której największą sławę przyniosła rola Marii w hitowym serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość", który nieprzerwanie od 21 lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Pieńkowska gra nie tylko w serialach, ale również występuje na deskach teatrów. Jej córka Ina już w dzieciństwie z wypiekami na twarzy obserwowała mamę aktorkę i podziwiała jej pracę. Nic więc dziwnego, że gdy dorosła, postanowiła pójść w jej ślady.

Jak dziś wygląda Ina Sobala?

Córka Małgorzaty Pieńkowskiej i Jacka Sobali przyszła na świat w 1991 r. Gdy była nastolatką, jej znana mama raz na jakiś czas zabierała ją na czerwone dywany i wprowadzała do świata mediów. Mimo to Ina woli trzymać się z dala od show-biznesu i w swoim tempie rozwija aktorską karierę.

Małgorzata Pieńkowska z córką Iną
Małgorzata Pieńkowska z córką Iną© AKPA

Sobala na wielkim ekranie zadebiutowała w filmie "Najlepszy". Później, w 2017 roku, dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie wcielała się w Agnieszkę, córkę Teresy (w tej roli Joanna Sydor). Choć obecnie nie można już jej zobaczyć w "Emce", to jednak Ina z sentymentem wspomina swoją przygodę z telenowelą, na planie której poznała fantastyczną i zgraną ekipę aktorów i producentów.

Ponadto córka Pieńkowskiej gra w "Stuleciu Winnych", a także gościnnie wystąpiła w "39 i pół tygodnia" oraz "Żmijowisku". W listopadzie 2021 roku na ekrany kin trafi film "To musi być miłość" z jej udziałem.

Prywatnie Ina Sobala interesuje się kuchnią roślinną, ponieważ jest wegetarianką. Uwielbia podróżować, szczególnie dobrze czuje się nad polskim morzem. Jej profil na Instagramie pełen jest pięknych zdjęć z wojaży po Polsce.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl