GwiazdyMonika Chwajoł wyprawiła królewską komunię córce. Zadbała nawet o karocę

Monika Chwajoł wyprawiła królewską komunię córce. Zadbała nawet o karocę

Monika Chwajoł z córką w dorożce.
Monika Chwajoł z córką w dorożce.

18.05.2021 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Chwajoł, jedna z biorących udział w programie "Królowe życia", pochwaliła się wyprawionym ostatnio przyjęciem komunijnym młodszej córki Michelle. Jak przystało na samozwańczą królową, nie mogło zabraknąć karocy, drogiej krakowskiej restauracji i ekskluzywnych prezentów.

Popularność i rozpoznawalność Monika Chwajoł zawdzięcza programowi "Królowe życia" emitowanym na TTV. Jako majętna bizneswoman dołączyła do innych gwiazd formatu w sezonie szóstym. W programie dała się poznać jako współwłaścicielka firmy transportowej. Prywatnie Chwajoł jest szczęśliwą żoną oraz matką dwóch córek.

Królewska komunia córki

Po zakończonej przygodzie z telewizyjnym show Monika Chwajoł nie zamierzała tak łatwo rezygnować ze sławy. Próbowała nawet kariery muzycznej i została piosenkarką disco polo, a także zajęła się rozkręcaniem własnej marki odzieżowej. Jednak w ostatnim czasie o "królowej" zrobiło się głośno za sprawą kilku wydarzeń z życia prywatnego.

Fani Chwajoł zaniepokoili się stanem jej zdrowia – telewizyjna królowa pokazała relację ze szpitala. Wyjaśniła przy okazji, że cierpiała z powodu stanu zapalnego, przez który musiała przejść kilka zabiegów chirurgicznych. Na szczęście sytuacja na tyle się unormowała, że Chwajoł może spokojnie funkcjonować.

W miniony weekend w rodzinie Chwajoł miało miejsce bardzo ważna uroczystość. Jej młodsza córka Michelle przeżywała pierwszą komunię świętą. Jednak ze względu na zamiłowane celebrytki do luksusu, zorganizowała huczną i naprawdę królewską imprezę. Nie zabrakło ekskluzywnych dodatków.

Na Instastories Chwajoł zamieściła zdjęcia pokazujące prawdziwy przepych komunijny. Pod krakowską Bazylikę Świętej Trójcy Michelle wraz z rodzicami i starszą siostrą Nicole przybyła biało-złotą karocą. Natomiast po kościelnej ceremonii rodzina udała się do jednej z najdroższych restauracji z muzyką na żywo. Wnętrze zostało skrzętnie udekorowane – została ustawiona ścianka do zdjęć, a także instalacja z balonów.

Michelle mogła liczyć oczywiście na równie drogie i luksusowe prezenty. Otrzymała m.in. iPhone’a 12, zegarek marki Apple czy też wyrzutnie piłek tenisowych. Chwajoł zadbała o każdy szczegół, aby tego dnia jej młodsza córka czuła się jak księżniczka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)