GwiazdyEwa Szabatin zachęca do zdrowego trybu życia. "Ja się czipuję codziennie"

Ewa Szabatin zachęca do zdrowego trybu życia. "Ja się czipuję codziennie"

Ewa Szabatin nie chce ulegać "modzie".
Ewa Szabatin nie chce ulegać "modzie".

18.05.2021 11:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze kilka lat temu Ewa Szabatin była znana przede wszystkim jako popularna tancerka. Występowała w wielu edycjach "Tańca z gwiazdami", gdzie pojawiała się u boku znanych i lubianych osób. Później zrezygnowała z pracy w tanecznym show i skupiła się na projektowaniu ubrań sygnowanych jej nazwiskiem. Koniec końców Szabatin zaczęła propagować zdrowy styl życia, chętnie przedstawia na blogu swoje przemyślenia.

Ewa Szabatin jest uznaną i cenioną tancerką, która ma na swoim koncie wiele wspaniałych nagród oraz wyróżnień w konkursach. Jednak mimo licznych sukcesów, zrezygnowała z dalszych występów. Obecnie kreuje się na influencerkę propagującą zdrowy styl życia. Ostatnio Szabatin podzieliła się na Instagramie dość zadziwiającym wpisem.

Szabatin nawołuje do diety

42-letnia Ewa Szabatin stara się przekazywać swoim obserwatorom swoje podejście do niektórych spraw zdrowotnych. Wiele razy apelowała, aby pilniej strzegli swojej diety, a także zwracała uwagę na to, że ruch i ćwiczenia pomagają w zachowaniu dobrej kondycji zdrowotnej. Jeden z jej wpisów może jednak wywołać zdziwienie.

Obecnie Szabatin dzieli swój czas pomiędzy Polskę a Szwajcarię, gdzie razem z mężem kupiła przed rokiem mieszkanie, w którym spędziła część kwarantanny. Tancerka nie może się doczekać końca pandemii, aby przeprowadzić się na stałe do tego kraju. Co ciekawe, Szabatin wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza się szczepić przeciwko koronawirusowi. Jako powód podała nieufność wobec szczepionek.

Ostatnio napisała, że nie została "zaczipowana" i wyśmiała inne osoby, które pochwaliły się w sieci przyjęciem swojej dawki szczepionki. "Ponieważ nastała moda na obwieszczanie światu swojego nowego statusu "zaczipowania", to ja obwieszczam również swój nowy status "nie-zaczipowania". [...] Trzeba być "trendi-srendi" i iść za nową modą!" - napisała na Instagramie.

Tancerka nie kryje, że nie rozumie osób, które zdecydowały się na zaszczepienie. "Ja się czipuję codziennie w trochę inny sposób" - dodała we wpisie Szabatin. Następnie podała całą listę zasad, których regularnie przestrzega. Według niej najlepszym sposobem na walkę z koronawirusem jest jedzenie owoców, picie wody, trenowanie, przyjmowanie suplementów, unikanie stresu, medytacja czy też zimne prysznice.

Szabatin w przeszłości pokusiła się także o stwierdzenie, że naturalne metody walki z problemami zdrowotnymi są najskuteczniejsze. Podobno gdy zdiagnozowano u niej nerwicę, pomocne okazały się koktajle z zielonych warzyw. Celebrytka tym samym nakłania innych do "większej uważności" oraz zachęca do zdrowej diety.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (353)