Trwa ładowanie...

Córka Putina nie może opuścić Rosji? "Nie planowała powrotu"

Według General SVR Telegram Władimir Putin zakazał swojej córce Marii wyjeżdżać z kraju. Źródła donoszą, że kobieta chciała opuścić Rosję pod pretekstem spędzenia urodzin w ciepłych krajach. Jej plan o podróży w jedną stronę legł w gruzach.

Władimir Putin zabronił córce wyjazdu z RosjiWładimir Putin zabronił córce wyjazdu z RosjiŹródło: Screen YouTube, Getty Images, fot: Screen YouTube, Getty Images
d4avoux
d4avoux

Prezydent Rosji miał nałożyć na starszą córkę zwiększoną ochronę. Portal, który poinformował o tym, że Maria nie może opuścić kraju, twierdzi, że Putin boi się, iż kobieta mogłaby nie wrócić w rodzinne strony. Dotychczas 37-latka mogła podróżować bez przeszkód, gdzie tylko chciała.

Chciała opuścić Rosję. Putin nałożył na nią dodatkową "ochronę"

Maria Woroncowa zamierzała spędzić urodziny w ciepłym kraju. Na wakacje miał z nią pojechać obecny partner, 33-letni Jewgienij Nagorny. 37-latka ma za sobą rozwód, jednak, jak widać, nie jest już samotna. Wedle kremlowskich informatorów Marii zależało na tym, aby wyjechać z Rosji i... do niej nie wrócić. Ojciec kobiety, którym rzekomo jest sam Władimir Putin, nie miał zamiaru jej na to pozwolić.

d4avoux

"Odpowiedział kategoryczną odmową, wzmacniając ochronę bezpieczeństwa Marii. Według naszych informacji najstarsza córka prezydenta nie planowała powrotu do Rosji" - poinformował General SVR Telegram.

Portal dodał, że na Woroncową nałożono sankcje, które zabraniają udać się kobiecie na Zachód. Wcześniej 37-latka podróżowała do Europy niezwykle często. W 2019 roku pojawiła się na włoskim weselu niedaleko Salerno. Fotoreporterzy uchwycili wówczas uradowaną Marię w tańcu.

W rosyjskim artykule nie pojawiły się jednak żadne wzmianki o tym, że na decyzję Marii o wyjeździe z kraju miała wpływ inwazja na Ukrainę.

Nigdy nie przyznała się, że jest córką rosyjskiego dyktatora

Wedle różnych zagranicznych źródeł Maria ma jeszcze nie tylko siostrę Katerinę, lecz także kilkoro młodszego rodzeństwa. Matką dzieci jest była sprzątaczka, która wdała się w romans z Władimirem Putinem. Dziś kobieta to jedna z rosyjskich milionerek.

d4avoux

Maria to ekspertka od rzadkich chorób genetycznych u dzieci. Kobieta prowadzi badania dla Narodowego Centrum Badań Medycznych Ministerstwa Zdrowia Rosji. Przed wybuchem wojny miała w planach otwarcie ekskluzywnej klinki dla dzieci milionerów ze wszystkich zakątków świata.

Zuzanna Sierzputowska, dziennikarka Wirtualnej Polski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Polska inicjatywa pomocy ukraińskiej młodzieży. "Chcemy rozszerzyć projekt na inne kraje"

d4avoux
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4avoux