Trwa ładowanie...
ycipk-1w7ped

Czekały na spotkanie 69 lat. Matkę i córkę spotkał świąteczny cud

Connie Moultroup i jej mama, Genevieve Purinton, przytuliły się po raz pierwszy po 69 latach. Obie uważają, że spotkało je coś naprawdę magicznego. Ich wieloletnia rozłąka spowodowana była błędem lekarzy. Teraz kobiety chcą nadrobić stracony czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Connie i jej mama spotkały się pierwszy raz po 69 latach.
Connie i jej mama spotkały się pierwszy raz po 69 latach. (Youtube.com)
ycipk-1w7ped

Kiedy 88-letnia dziś Genevieve urodziła Connie, usłyszała dramatyczne oświadczenie. Lekarze powiedzieli jej, że jej córeczka zmarła przy porodzie. Mimo to kobieta nie dostała aktu zgonu. Miała wtedy tylko 18 lat i kompletnie załamała się śmiercią dziecka. Z tego powodu nie zdecydowała się ponownie zostać mamą.

Moultroup została adoptowana. Miała trudne relacje z przybranymi rodzicami. Od początku wiedziała, że nie są spokrewnieni. - Marzyłam o tym, żeby spotkać moją prawdziwą mamę. Piękną kobietę, która mnie uratuje - mówi Connie w rozmowie z dziennikarzami.

ycipk-1w7ped

Losy kobiet połączyły się w domu opieki, gdzie mieszkała Genevieve. Na trop matki Connie wpadła dzięki swojej kuzynce, która odnalazła starszą kobietę w archiwach. Genevieve i Connie zdecydowały się zrobić test DNA. Wyniki badania potwierdziły, że są matką i córką.

Panie zdecydowały się spędzić razem święta i nadrobić stracony czas. - To świąteczny cud. Mikołaj nie mógł zrobić nic lepszego - mówi Connie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Cudowne narodziny. Spektakularny sukces lekarzy

ycipk-1w7ped

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1w7ped

ycipk-1w7ped
ycipk-1w7ped