Czeski ekspert o Kaczyńskim. Zwrócił uwagę, co nosi na ręce

Czeski ekspert o Kaczyńskim. Zwrócił uwagę, co nosi na ręce

Matej Pakulski ocenił ubiór Jarosława Kaczyńskiego
Matej Pakulski ocenił ubiór Jarosława Kaczyńskiego
Źródło zdjęć: © AKPA
10.01.2024 07:53, aktualizacja: 10.01.2024 09:16

- Tak nie wygląda elegancki gentleman - powiedział recenzent mody Matej Pakulski, który ocenił stylizacje Jarosława Kaczyńskiego. Jak podkreśla - jego opinia jest apolityczna.

Ponad 65 tys. - tyle osób obserwuje na TikToku pochodzącego z Czech recenzenta mody Mateja Pakulskiego, który właśnie tam dzieli się z innymi nie tylko swoją wiedzą na temat współczesnych trendów, ale także ocenami ubioru polityków. Ostatnio Pakulski wziął pod lupę styl Jarosława Kaczyńskiego, byłego premiera RP i prezes partii PiS.

Ekspert o ubiorze Jarosława Kaczyńskiego

- Zbyt krótkie krawaty odbierają elegancji i powagi. Zniszczone i zaniedbane buty budzą dreszcze. Zegarki marek fashion również nie są dobrym rozwiązaniem. Na takich stanowiskach wybierajmy marki zegarków specjalizujących się stricte w ich produkcji - powiedział Matej Pakulski już na początku filmiku, w którym ocenił stylizacje Kaczyńskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ekspert ds. mody dodał, że ktoś rzekomo miał dbać o wizerunek byłego premiera, ale albo "robił to nieumiejętnie" albo "Kaczyński się do tego nie stosował".

- Tak nie wygląda elegancki gentleman. Te krawaty powyżej klamry paska - aż mnie to mierzi. Ja wiem, że wpadki się po prostu zdarzają, ale to nie jest kwestia wpadki a niedbałości i nieświadomości. Nic dodać nic ująć. Jest po prostu fatalnie - podkreślił.

Ocenił znane osoby z polityki

Jarosław Kaczyński nie jest jednak jedynym politykiem, jaki w ostatnim czasie pojawił się na profilu Mateja Pakulskiego. W ciągu ostatnich tygodni ekspert ocenił stylizacje m.in. premiera Donalda Tuska i marszałka Szymona Hołowni.

Na profilu Mateja Pakulskiego nie zabrakło także kobiet. Na jego tiktokowym koncie udostępnione zostały filmiki na temat stylizacji Jolanty Kwaśniewskiej, Beaty Szydło, Krystyny Pawłowicz i Elżbiety Witek. Ekspert zaznacza, że jego opinie są apolityczne.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta