GwiazdyDagmara Kaźmierska skrytykowana za reklamowanie herbaty. Zrobiła to w nietypowym miejscu

Dagmara Kaźmierska skrytykowana za reklamowanie herbaty. Zrobiła to w nietypowym miejscu

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Źródło zdjęć: © akpa
Aleksandra Lewandowska
04.11.2021 18:07

Dagmara Kaźmierska opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, w którym zareklamowała herbatę, znajdując się na wakacjach na Zanzibarze. Została za to skrytykowana przez fanów, którzy zarzucają jej wykorzystywanie profili w mediach społecznościowych do zarobienia pieniędzy.

Dagmara Kaźmierska zebrała do tej pory na swoim profilu na Instagramie ponad 1,1 mln obserwatorów. Jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Królowych życia", która chętnie dzieli się swoją prywatnością z fanami. Jest też bardzo odporna na wszelką krytykę, a nawet hejt, który pojawił się także w związku z jej wpisem i reklamą herbaty.

Fani krytykują Dagmarę Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym zareklamowała białą herbatę, podkreślając, że jest ona jedną z jej ulubionych. Celebrytka poinformowała we wpisie, gdzie obserwatorzy mogą dostać taką herbatę oraz wymieniła jej prozdrowotne właściwości.

- Gdziekolwiek jestem, zawsze mam przy sobie coś z mojego kraju. Tym razem herbatka - napisała pod postem.

Dagmara Kaźmierska skrytykowana za reklamowanie herbaty na wakacjach
Dagmara Kaźmierska skrytykowana za reklamowanie herbaty na wakacjach © Instagram | @queen_of_life_77

Kaźmierska niestety nie wszystkich zachęciła do kupna herbaty, bo po jej wpisem na Instagramie pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Inaczej byłoby zapewne w przypadku, kiedy zareklamowałaby produkt w innym miejscu, a nie podczas wakacji na Zanzibarze.

"Na Zanzibarze nie mają herbatki?"

"Nie no, nie ma jak reklama", "Serio? Herbata na Zanzibarze? Ktoś się na to nabiera?", "Dobrze, że nie reklamuje papieru toaletowego", "To tam na Zanzibarze herbatki nie mają?" - czytamy pod postem Dagmary Kaźmierskiej z reklamą herbaty.

"Królowa życia" jak na razie nie odpowiedziała na żaden z negatywnych komentarzy. Nie od dziś wiadomo, że stara się na takie nie reagować, a w programie TTV niejednokrotnie podkreślała, że ma "gdzieś" krytykę i hejt ze strony internautów. Od zawsze robi to, co uważa za słuszne i to, na co ma ochotę. To przecież właśnie dlatego została pokochana przez widzów "Królowych".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.