GwiazdyDamian Hurley kopiuje swoją mamę Elizabeth Hurley. Wyglądają identycznie

Damian Hurley kopiuje swoją mamę Elizabeth Hurley. Wyglądają identycznie

Damian Hurley kopiuje swoją mamę Elizabeth Hurley. Wyglądają identycznie
Źródło zdjęć: © Getty Images
09.08.2019 18:38

Damian Hurley, 17-letni syn modelki i aktorki Elizabeth Hurley, idzie w ślady sławnej mamy i stawia pierwsze kroki w modelingu. Zagraniczne media już dziś wróżą mu sukces – wystarczy spojrzeć na jego najnowsze zdjęcie. Widać, że inspiruje się mamą.

Damian Hurley idzie w ślady Elizabeth Hurley

Elizabeth Hurley, brytyjska modelka i aktorka, w czerwcu skończyła 54 lata. Dziś to jej syn, 17-letni Damian, błyszczy w świetle fleszy. Nastolatek towarzyszył mamie na czerwonym dywanie już jako dziecko, więc świat wielkich gwiazd z pewnością go nie przeraża. Damian wziął już udział w swojej pierwszej kampanii reklamowej firmy kosmetycznej Pat McGrath Labs.

Młody Hurley coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych, a na jego profilach pojawia się coraz więcej prywatnych zdjęć. Na kilku z nich początkujący model pozuje ze znaną mamą. Tym razem Damian opublikował zdjęcie, które przez brytyjskie media zostało okrzyknięte hołdem dla Elizabeth – 17-latek pozuje na nim dokładnie w takiej samej pozie, w jakiej zrobiła to jego mama. Trzeba przyznać, że od razu widać, że to po niej odziedziczył nie tylko urodę, ale i łatwość obcowania z kamerą i aparatem. Choć wielu wizerunek Damiana może się wydać kontrowersyjny, tego podobieństwa trudno nie zauważyć.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta