GwiazdyDavid i Victoria Beckhamowie świętują rocznicę ślubu. To już 20 lat

David i Victoria Beckhamowie świętują rocznicę ślubu. To już 20 lat

David i Victoria Beckhamowie świętują rocznicę ślubu. To już 20 lat
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

04.07.2019 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

David i Victoria Beckhamowie to para, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo plotek o jego zdradach, wciąż są razem. Właśnie minęło 20 lat od ich ślubu.

David i Victoria Beckhamowie – jak się poznali?

#

David i Victoria Beckhamowie poznali się na meczu charytatywnym w 1997 r. Dla ówczesnej członkini Spice Girls była to miłość od pierwszego wejrzenia. Dla niego też, choć po latach przyznał, że już wcześniej podkochiwał się w Victorii.

W 1997 r. ona cieszyła się większą popularnością niż on, ale nie miało to żadnego znaczenia. W eseju dla "Vogue'a" wspominała o jego "uroczym uśmiechu", który całkowicie ją obezwładnił. Dwa lata po pierwszym spotkaniu para wzięła ślub.

20. rocznica ślubu Davida i Victorii Beckhamow

#

4 lipca Beckhamowie obchodzą okrągłą rocznicę. Z tej okazji podzielili się prywatnymi fotkami na Instagramie. "Dziś mija 20 lat. Tak bardzo cię kocham" – napisała Victoria Beckham. "Wow. Dwie dekady. Zobacz, co stworzyliśmy. Kocham cię mocno" – stwierdził z kolei mąż projektantki.

Beckhamowie doczekali się czworga dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i Harper Seven. I chociaż od dawna krążą plotki, że ekspiłkarz nie umie dochować wierności albo że są razem tylko dla pieniędzy, to ich związek trwa. Para nie ukrywa jednak, że ma problemy. W zeszłym roku Beckham stwierdził, że "małżeństwo to harówa".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także