Trwa ładowanie...

David Beckham brutalnie o małżeństwie z Victorią. "To harówa"

David Beckham udzielił szczerego wywiadu, w którym powiedział, jak naprawdę wygląda jego małżeństwo. Nie ucisza tym plotek o kryzysie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

David Beckham jest z Victorią od ponad 20 lat
David Beckham jest z Victorią od ponad 20 latŹródło: Getty Images
d25ke0t

David i Victoria Beckhamowie tworzą przede wszystkim wartą miliardy markę. Nazwisko, na które oboje pracowali w pocie czoła, zapewnia im dziś luksusowe życie. Pytanie tylko czy szczęśliwe. Jednym jest bowiem to, co pokazują światu, a drugim – to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

Emerytowany piłkarz zgodził się teraz na wywiad dla australijskiego programu The Sunday Project. W zapowiedzi rozmowy słyszymy, co sądzi o swoim małżeństwie z Victorią Beckham. Okazuje się, że od samego początku jest ono dla niego ciężką pracą. – To codzienna harówka – wyznał. I dodał: "Relacja staje się skomplikowana, im dłużej jest się żonatym".

W czerwcu 2018 r. pojawiły się plotki, że Beckham ma już dość komplikacji i szykuje się do rozwodu. Po raz pierwszy wtedy Victoria stanowczo zareagowała. Oficjalnie oświadczyła, że spekulacje są stekiem bzdur i zarówno ona, jak i David robią wszystko, by utrzymać rodzinę razem.

d25ke0t

Para wzięła ślub w 1999 r. po dwóch latach związku. Beckhamowie doczekali się czwórki pociech – Brooklyna, Romea, Cruza i Harper.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25ke0t

Podziel się opinią

Share
d25ke0t
d25ke0t